Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli Tercüme Hizmeti İçin Belgenizi Yükleyerek Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

Anında Fiyat ve Teslimat
Dosyanızı yükleyerek anında fiyat ve teslimat bilgisi alın
Yeminli Tercüme
Ekstra ücret olmaksızın yeminli tercüman kaşesi
Belgeniz Yarın Elinizde
Ertesi gün teslimat ile sorunsuz yeminli tercüme
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Yeminli tercüme ne zaman gerekir?

Yeminli tercüme, vize başvurusu, üniversite başvurusu gibi yurtdışı işlemleriniz de kullanmak adına, belgelerinizin tercüme edildikten sonra resmi olarak onaylanması anlamına gelir. Dosyanızın içeriğinin tam ve doğru olarak tercümeye yansıtıldığından emin olmak adına yeminli tercümanlar tarafından tercüme, yeminli hale getirilebilir.

Yeminli tercüme için belgenin orjinalini göndermek gerek mi?

Belgenizin yeminli çevirisi için dosyanızın fotoğrafını veya taramasını tarafımıza iletmeniz yeterli. Dilerseniz sistem üzerinden dosyalarınızı yükleyebilir, veya eposta ile belgelerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz. En kısa süre içerisinde fiyat ve teslimat bilgisi, eposta ile tarafınıza gönderilecektir.

Yeminli tercümeyi nasıl teslim ediyorsunuz?

Tercümeniz, yeminli çevirmen kaşesi ve imzalı olarak eposta ile tarafınıza gönderilir. Aksi belirtilmedikçe yasal olarak bu yeminli çevirinin çıktısını alarak, resmi olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz yeminli tercümenizi ayrıca posta ile adresinize de gönderebiliriz. Bu durumda belgelerinizin tercümesi ıslak imzalı olarak tarafınıza teslim edilir.

Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme arasındaki fark nedir?

Noter onaylı tercüme noter tarafından yapılan, yeminli çevirilerin ayrıca onaylanmasını gerektiren bir işlemdir. Çevirileri sizden talep eden kurum, kuruluş veya üniversite, tercümeleri noter onaylı talep edip etmediklerini net bir şekilde ifade etmelidir. Aksi taktirde noter onaylı yaptıracağınız bir tercüme için ekstra notere ödemeniz gereken bir ücret oluşacaktır.

Yeminli tercüme fiyatları

Yeminli tercüme için belgelerin içerikleri, format ve biçimlendirme, hangi dile veya dilden çeviri talep edildiği gibi noktalar dikkate alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Belirli belge türleri için Çevirimvar olarak sabit fiyatlandırma sunuyoruz. Öğrenci belgesi, pasaport, diploma gibi belgelerinizin çevirisini, yeminli tercüme için ekstra ücret olmaksızın fiyatlandırıyoruz. Transkript, nüfus kayıt örneği gibi belgeleriniz için sistem üzerinden dosyanızı yükleyerek anında fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatlar ek olarak tercüme diline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin Arapça yeminli tercüme fiyatı ile Rusça yeminli tercüme, Almanca yeminli tercüme fiyatı farklılık gösterebilir.

Kimler yeminli tercüme yapabilir?

Yeminli tercüme, yeminli tercümanlar tarafından imzalanır ve kaşelenir. Yeminli tercümanlar noterler tarafından onaylanmış, yeminli tercüme yapma yetkisine sahip tercümanlardır. Tercümenizin doğruluğunu kanıtlayan yeminli tercüman kaşesi ve imzası, tercümenin resmiyetini gösterir.

Ekstra Ücret Olmaksızın Yeminli Çeviri

Yeminli çeviri için, kalite kontrol aşamalarımızı tamamlayarak, resmi noter yeminli tercüman kaşesi basılmış bir şekilde çevirinizi teslim ediyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir... Nerde olursanız olun bize bir tık uzaktasınız. İngilizce yeminli çeviri için orijinal bir kopyasını da talebiniz doğrultusunda size postayla gönderiyoruz. İhale dosyası çevirisi için de yeminli çeviri hizmeti sunmaktayız. Aynı anda paralel çalışan profesyonel yeminli çevirmenlerimizle kaliteli çeviri teslimatı mümkün. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 sipariş verebilir, uzman yeminli çevirmen kadromuzla yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem de ekstra herhangi bir ücret ödemeden!

Yeminli Çeviri İçin Anında Fiyat

Çevirimvar, İngilizceden Türkçeye ve aynı şekilde Türkçeden İngilizceye yeminli çeviri hizmetimiz gizlilik esasına uyarak gerçekleştirmektedir. Tüm alanlarda, teknik çeviri, hukuk çevirisi, akademik makale çevirisi veya sunum çevirisi, ihale dosyası çevirisi, teknik şartname çevirisi için çok daha hızlı yeminli çeviri deneyimine hazır mısınız? Ankara’da yeminli çeviri hizmeti ve birçok farklı şehirde yeminli çeviri için yapmanız gereken tek şey dosyanızı yüklemek. Sistemimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Yeminli çeviri kapsamında, Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer tüm şehirler için profesyonel yeminli çeviri sunmaktayız. Çeviri yaptır üzerinden dosyanızı yükleyebilir, anında fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz. Yeminli çeviri için çeviri bürosu arayışınıza son veriyoruz.

İngilizce yeminli çeviri yaptırmak için anında sistem üzerinden fiyat alarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Alanları

Yeminli Çeviri İçin Tercüme Bürosu Arayışına Son

Ankara yeminli çeviri bürosu veya İzmir yeminli çeviri bürosu... Nerde olduğunuzun bir önemi olmaksızın Çevirimvar üzerinden yeminli çeviri için anında sipariş verebilirsiniz. Profesyonel çeviri hizmeti için çeviri bürosuna gitmenize gerek olmaksızın yeminli çeviri hizmetini sizlere platformumuz üzerinden sağlıyoruz. Böylece siz müşterilerimize zaman kazandırarak, kaliteli çeviri hizmetinden faydalanmanızı amaçlıyoruz.

Ankara çeviri bürolarını gezerek fiyat almak yerine, İstanbul tercüme bürosu arama zahmetine girmek yerine yeminli çeviri için Çevirimvar’ı deneyin. Ankara’da yeminli çeviri veya noter tasdiki gereken çevirileriniz için, Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşabilir, diploma yeminli çevirisi, transkript yeminli çevirisi, sağlık raporu çevirisi, pasaport çevirisi, vekaletname çevirisi veya ihale belgeleri, niyet mektubu gibi birçok belgenize yeminli kaşesi basılı bir şekilde, hem de herhangi ekstra bir ücret ödemeksizin, teslim alabilirsiniz.

11111

Yeminli Tercüme - Ortalama: 4.8 (Toplam 268 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek