Ekstrelerin Yeminli Tercümesi

Kredi kartları hepimizin cüzdanında yer edindi, hatta çoğu zaman nakit taşıma riskine bile girmiyoruz çünkü kredi kartı çalındığında veya kaybolduğunda kolayca iptal ettirilebildiğinden hırsızlık durumunda nakit paradan daha güvenli. Üstelik kredi kartı oldukça pratik ve kullanışlı bir ödeme alternatifi. Herhangi bir bankada hesap açtığınızda size bir kredi kartı verebilirler, böylece kredi kartı kullanıcılarının arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İster vatandaşı olduğunuz ülkede isterseniz de yurt dışında ikamet ettiğiniz ülkede kredi kartı alıp kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Hesap Dökümü Tercümesi Ne Zaman Gerekir?

Kredi kartı ekstre tercümesi veya banka hesap ekstresi tercümesi özellikle yurt dışında ikamet eden ve yerli dile hâkim olmayanların veya yabancı bir ülkede yapılan harcamayla alakalı bir meselede yetkili bir makama başvuru yapmak isteyenlerin yönelebileceği çeviri dallarıdır. Kredi kartı ekstresi, bir aylık süre içinde kredi kartıyla yapılan harcamaları kalem olarak gösterir ve bu harcamalardan sonra ödenmesi gereken borcu belgeler. Eğer bu belge yaşadığınız ülkede anlamadığınız bir dilde düzenlendiyse incelemek adına kredi kartı ekstre tercümesi yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu belge başka bir ülkede herhangi bir davada delil olacaksa yine kredi kartı ekstre tercüme hizmetine ihtiyacınız olabilir.

Kredi kartı ekstre tercümesi hizmetinden faydalanmak isterseniz en kolay alternatifiniz online tercüme bürosu Çevirimvar. Yeminli tercüman ekibi ile güvenilir ve kaliteli çeviri için profesyonel tercüme bürosu Çevirimvar yanınızda. Eğer online olarak kredi kartı ekstre tercümesi hizmeti almayı tercih ederseniz kısa süre içinde yerinizden bile kalkmadan işleminizi halledip kredi kartı ekstre tercüme hizmetini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Kredi Kartı Ekstresi Tercümesi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek