İlköğretim Diploması Tercümesi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle İlköğretim Diploması Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

İlköğretim diploması, “ilköğretim” olarak tanımlanan öğrenimini tamamlayan bireylere verilen belgedir. Türk Dil Kurumunun sözlüğünde ilköğretim “Birkaç öğretim basamağından oluşan örgün eğitim sisteminin temel bilgi ve becerileri kazandıran sekiz yıllık ilk basamağı, ilköğrenim, zorunlu öğrenim” olarak tanımlanır. Yani sekiz yıllık öğrenimini bütün sınavlarından geçerek tamamlayan insanlar ilköğretim diploması almaya hak kazanırlar. İlköğretim öğrenimi okullarda tamamlanabileceği gibi açık öğretim yoluyla dışarıdan sınava girerek de tamamlanabilir. İlköğretim diploması alınmadan örgün eğitim sistemindeki diğer aşamalara devam edilemeyeceği için ilköğretim basamağı öğrenime devam edebilmek için gereklidir.

Diploma kişinin eğitim ve öğretim anlamında ne aşamada olduğunu ve bu bağlamdaki donanımını gösterdiğinden önemli bir resmi belgedir. Bu belge hem iş hayatında hem de eğitim ve öğretimin ileri aşamalarında mutlaka istenir. Üniversiteye başvuran bir birey mutlaka lise diplomasını kaydolduğu üniversiteye vermek zorundadır. Aynı şekilde lise öğrenimine başlamak isteyen bir birey de ilköğretim diplomasını başvurduğu liseye sunmak durumundadır.

İlköğretim aşamalı öğrenim sisteminin ilk basamağı olduğundan geri kalan bütün eğitim ve öğretim hayatına bir temel oluşturur. Bu sebeple ilköğretimi tamamlamış olmak ve bunun kanıtı niteliğindeki ilköğretim diplomasına sahip olmak çok önemlidir. Eğitim ve öğretimin yurt dışında devam etmesi durumunda donanım ve yeterliliği kanıtlayacak olan bu belgenin tercüme edilmesi ve hedef ülkenin diline çevrilmesi istenebilir. Bazı durumlarda iş hayatına yurt dışında devam etmek isteyen bireylerden de eğitim durumunu kanıtlaması için diploma çevirileri istenebilir. İlköğretim diploma tercümesi alanında yetkin ve tecrübeli tercümanlık bürolarınca veya online hizmet sunan çeviri alanında profesyonel internet siteleri tarafından yapılabilir. İlköğretim diploması resmi geçerliliğe sahip bir belge olduğundan ve adli delil olarak sunulabileceğinden dolayı tercümenin veya çevirinin usulüne uygun yapılması kritik önem taşır.

İlköğretim Diploması Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek