Web Sitesi Çevirisi Hizmeti

Web Sitesi Çevirisi İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın. +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Web Sitesi Çevirisinde Profesyonel Dokunuş

Web sitesi çevirisi profesyonellik gerektiren, hem tercümeyi hem de yazılım alanını bir arada barındıran özel bir çeviri alanıdır. Çevirimvar.com, hem bireyler, hem de kurumlar için tercüme bürosu olarak web sitesi çeviri hizmeti yani lokalizasyon hizmeti sunmaktadır. Küresel dünyada pazarda iyi bir yer edinmek, hizmet veya ürününüzün daha geniş hedef kitlelere ulaşması için güvenilir tercüme hizmetini Çevirimvar sizin için çok daha hızlı hale getirmektedir. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 web sitesi çevirisi için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla lokalizasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz

İnternet Sitesi Çevirisi İçin Doğru Adres

Çevirimvar profesyonel web sitesi çeviri hizmeti kapsamında, birebir tercüme hizmeti sunmaktan ziyade web sitenizi farklı bir dilde yeniden yaratır. SEO uyumuna dikkat ederek seçilen kelime kullanımlarıyla hedef pazarda arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız hedeflenir. Profesyonel bir çevirmen ve içerik yazarı birlikte çalışarak talep ettiğiniz dilde web siteniz yeniden yaratılır. Kaliteli çevirinin yanı sıra hedef kitleye uygun internet sitesi çevirisi için size bir tık mesafedeyiz. Yazılım konusunda uzman bilgi işlem ekibimiz ve çevirmen ekibimizin birlikte çalışarak sunduğu web sitesi çeviri hizmeti kapsamında web sitenizde hiçbir eksik bırakılmadan internet sitesi çevirisi hizmeti sunulmaktadır.

Çeviri yönetimi ve içerik yönetimi olarak iki farklı web sitesi çeviri yöntemi izlemekteyiz. Web siteniz çeviri yönetim sistemine bağlanır ve çevirisi gerçekleştirilebilir. Talebiniz ve sitenizin altyapısı doğrultusunda yazılım uzmanı çevirmenlerimiz sayesinde web sitesi çeviriniz Typo3, Magento ve Wordpress gibi CMS sistemleri üzerinden doğrudan da gerçekleştirilebilir. SEO ve SEM çevirileri için de bizimle çalışarak web sitesi çevirinizin uzman ellerde olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca web sitenize ekleme talepleriniz de aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. Talep etmeniz durumunda web sitesi çevirisinin yanı sıra içerik metin yazarı ekibimiz tarafından hedef kitle araştırması yapılarak sizlere içerik metin hizmeti de sunulmaktadır.

Profesyonel Çeviri ve Yazılım İşbirliği

Dünyanın neresinde olursanız olun, web sitesi çevirisi, lokalizasyon hizmeti için tercüme bürosu arayarak zaman kaybetmek yerine Çevirimvar.com adresinden alan fark etmeksizin İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca başta olmak üzere birçok dil çiftinde internet sitesi tercümesi için en doğru adrestesiniz. Kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosu sayesinde web sitesi çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak web sitesi çevirisi taleplerinizi karşılamak için 7/24 çeviri hizmeti sağlıyoruz.

ÜÇ ADIMDA WEB SİTESİ ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Web Sitesi Çevirisi Kalite Garantisi

 • Tercüme hizmetimiz ISO uluslararası kalite standartları belgelidir. Detaylı Bilgi
 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Web sitesi çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Websitesi Çevirisi - Ortalama: 4.9 (Toplam 842 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu