Teknik Çeviri İçin Çevirimvar

Teknik çeviri, teknik içerikli metinlerin, teknik bir dil ile tercüme edilmesi işlemidir. Teknik çeviri yaptırmak için dünyanın neresinde olursanız olun profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme ofisi Çevirimvar artık yanınızda. Teknik çeviri, bilimsel anlamda uzmanlık gerektirdiği gibi dil uzmanlığı da gerektirmektedir.. Doğru terimlerin kullanıldığı güvenilir teknik çeviri için yalnızca çeviri hizmeti sunmuyor aynı zamanda terminoloji dosyası da hazırlıyoruz.

Teknik çeviri talebiniz durumunda kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek kaliteli çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, tercüme bürosu olarak teknik çeviri hizmetinde de tek adres olmaya devam ediyor. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 teknik çevirileriniz için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Teknik Çeviri Hizmeti

Teknik çeviri denildiğinde dosya hacmi fark etmeksizin online çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com sizin için en doğru adres. Teknik çeviri için dosyanız ne kadar uzun olursa olsun, teslimat tarihini talebiniz doğrultusunda belirleyebilir, çeviri metninizi terminoloji dosyası ile birlikte size hızlı bir şekilde teslim edebiliriz.

Her dil bilenin ve her tercümanın teknik tercüme yapamayacağının bilinciyle Çevirimvar’ın teknik terimler konusunda uzman çevirmen kadrosu sayesinde teknik metinlerinizde terim tutarsızlıkları yaşanmaz. Dilerseniz kendi terminoloji listenizi bize ulaştırabilir, böylece istediğiniz terimleri kullanarak teknik tercüme hizmeti sunabiliriz. Mühendislik, kullanım kılavuzları, teknik raporlar için teknik tercüme konusunda güvenilir bir çözüm ortağı aramanıza artık gerek kalmadı. Online tercüme bürosu Çevirimvar firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda teknik çeviri hizmeti sunmaktadır.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Teknik Tercüme Fiyatları

Teknik tercüme kapsamında inşaat, otomotiv, enerji, lojistik, elektronik, madencilik sektörlerinin yanı sıra, teknik faaliyet raporu çevirisi, ar-ge rapor çevirisi, teknik şartname çevirisi, ÇED rapor çevirisi vb. daha birçok metin için teknik çeviri hizmeti sunmaktayız. Teknik çevirileriniz için anında fiyat teklifi alabilir, avantajlı fiyat paketlerimizden yararlanarak uygun fiyatlı teknik tercüme hizmeti için 7/24 sipariş verebilirsiniz. İngilizce teknik tercüme, Almanca teknik tercüme, Çince teknik tercüme, Rusça teknik tercüme ve Arapça teknik tercümenin yanı sıra diğer dillerde de paralel çalışan uzman çevirmenlerimiz sayesinde teknik çevirileriniz çok daha kısa sürede teslim edilir.

Teknik Tercüme Alanları

Teknik Katalog Tercümesi, CE Belgeleri Tercümesi, Makine Ve Cihazların Broşürleri Tercümesi, TÜV Sertifikası Tercümesi, Makine ve Cihazların Katalogları Tercümesi, Her Türlü Makine, Teçhizat, Ekipman Ve Cihazların Bakım, Onarım & Kullanma Kılavuzları Tercümesi, ISO Belgeleri Tercümesi, TSE Belgesi Tercümesi, Teknik Eğitim Materyalleri Tercümesi, Teknik Servis Ve Bakım Kitapçıkları Tercümesi, Üretim Ve İmalat Cihazları Kullanım Kılavuzları Tercümesi, Bilgisayar, Teknik Eğitim Setleri Tercümesi, Teknik Belgeler Tercümesi, Fizibilite ve Hakediş Raporları Tercümesi.

Teknik Tercüme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dosyanızı bize ilettiğiniz şekilde tercüme edip aynı formatta; grafiklerde, resimlerde ve tablolarda oynama yapılmadan aynı şekilde iletiyoruz. Dosya formatınızda sorun oluşması durumunda konu ile ilgili sizi bilgilendiriyoruz.

Evet, terim dosyanızı bize iletirseniz istediğiniz terminolojiyi kullanabiliriz. Aynı şekilde tercüme sonrasında kullandığımız terim listesini biz de size iletebiliriz.

Dosyanız öncelikle çeviri koordinatörümüze gönderilir ve koordinatörümüz tarafından uygun alanda uzman olan bir tercümana atanır. Bu şekilde teknik terimlerde hata minimuma indirilmiş olur.

Tercüme edilmiş dosyanız sipariş ederken girdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

Teknik tercüme hizmeti almak istediğiniz dosyayı yükleyerek anında tercüme fiyatı ve öngörülen teslimat tarihini görebilirsiniz. Çevirimvar sayfasına gidip "çeviri yaptır" butonuna tıklayıp istediğiniz dosyayı yüklemek, fiyat almanız için yeterli olacaktır.

Evet, Çevirimvar olarak dosyaların güvenliğine büyük önem veriyoruz ve güvenliğin sağlanmasına yönelik gizlilik sözleşmemize, veri gizliliği ve kişisel verilerin korunması sayfalarına göz atabilirsiniz.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Teknik Çeviri Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Teknik Kalite Kontrol Sonrası Teslimat
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA
Canlı Destek