Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Teknik Çeviri İçin Çözüm Ortağınız Çevirimvar

Teknik çeviri yaptırmak için dünyanın neresinde olursanız olun profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme ofisi Çevirimvar artık yanınızda. Teknik çeviri, bilimsel anlamda uzmanlık gerektirdiği gibi dil uzmanlığı da gerektirmektedir.. Doğru terimlerin kullanıldığı güvenilir teknik çeviri için yalnızca çeviri hizmeti sunmuyor aynı zamanda terminoloji dosyası da hazırlıyoruz. Teknik çeviri talebiniz durumunda kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek kaliteli çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, tercüme bürosu olarak teknik çeviri hizmetinde de tek adres olmaya devam ediyor. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 teknik çevirileriniz için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Teknik Tercüme İçin Online Çeviri Hizmeti

Teknik çeviri denildiğinde dosya hacmi fark etmeksizin online çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com sizin için en doğru adres. Teknik çeviri için dosyanız ne kadar uzun olursa olsun, teslimat tarihini talebiniz doğrultusunda belirleyebilir, çeviri metninizi terminoloji dosyası ile birlikte size hızlı bir şekilde teslim edebiliriz. Her dil bilenin ve her tercümanın teknik tercüme yapamayacağının bilinciyle Çevirimvar’ın teknik terimler konusunda uzman çevirmen kadrosu sayesinde teknik metinlerinizde terim tutarsızlıkları yaşanmaz. Dilerseniz kendi terminoloji listenizi bize ulaştırabilir, böylece istediğiniz terimleri kullanarak teknik tercüme hizmeti sunabiliriz. Mühendislik, kullanım kılavuzları, teknik raporlar için teknik tercüme konusunda güvenilir bir çözüm ortağı aramanıza artık gerek kalmadı. Online tercüme bürosu Çevirimvar firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda teknik çeviri hizmeti sunmaktadır.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Hesaplı Teknik Tercüme Fiyatları

Teknik tercüme kapsamında inşaat, otomotiv, enerji, lojistik, elektronik, madencilik sektörlerinin yanı sıra, teknik faaliyet raporu çevirisi, ar-ge rapor çevirisi, teknik şartname çevirisi, ÇED rapor çevirisi vb. daha birçok metin için teknik çeviri hizmeti sunmaktayız. Teknik çevirileriniz için anında fiyat teklifi alabilir, avantajlı fiyat paketlerimizden yararlanarak uygun fiyatlı teknik tercüme hizmeti için 7/24 sipariş verebilirsiniz. İngilizce teknik tercüme, Almanca teknik tercüme, Çince teknik tercüme, Rusça teknik tercüme ve Arapça teknik tercümenin yanı sıra diğer dillerde de paralel çalışan uzman çevirmenlerimiz sayesinde teknik çevirileriniz çok daha kısa sürede teslim edilir.

Teknik Tercüme Alanları

Teknik Katalog Tercümesi, CE Belgeleri Tercümesi, Makine Ve Cihazların Broşürleri Tercümesi, TÜV Sertifikası Tercümesi, Makine ve Cihazların Katalogları Tercümesi, Her Türlü Makine, Teçhizat, Ekipman Ve Cihazların Bakım, Onarım & Kullanma Kılavuzları Tercümesi, ISO Belgeleri Tercümesi, TSE Belgesi Tercümesi, Teknik Eğitim Materyalleri Tercümesi, Teknik Servis Ve Bakım Kitapçıkları Tercümesi, Üretim Ve İmalat Cihazları Kullanım Kılavuzları Tercümesi, Bilgisayar, Teknik Eğitim Setleri Tercümesi, Teknik Belgeler Tercümesi, Fizibilite ve Hakediş Raporları Tercümesi.

TEKNİK TERCÜME SIKÇA SORULAN SORULAR

Dosyanızı bize ilettiğiniz şekilde tercüme edip aynı formatta; grafiklerde, resimlerde ve tablolarda oynama yapılmadan aynı şekilde iletiyoruz. Dosya formatınızda sorun oluşması durumunda konu ile ilgili sizi bilgilendiriyoruz.

Evet, terim dosyanızı bize iletirseniz istediğiniz terminolojiyi kullanabiliriz. Aynı şekilde tercüme sonrasında kullandığımız terim listesini biz de size iletebiliriz.

Dosyanız öncelikle çeviri koordinatörümüze gönderilir ve koordinatörümüz tarafından uygun alanda uzman olan bir tercümana atanır. Bu şekilde teknik terimlerde hata minimuma indirilmiş olur.

Tercüme edilmiş dosyanız sipariş ederken girdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

Teknik tercüme hizmeti almak istediğiniz dosyayı yükleyerek anında tercüme fiyatı ve öngörülen teslimat tarihini görebilirsiniz. Çevirimvar sayfasına gidip "çeviri yaptır" butonuna tıklayıp istediğiniz dosyayı yüklemek, fiyat almanız için yeterli olacaktır.

Evet, Çevirimvar olarak dosyaların güvenliğine büyük önem veriyoruz ve güvenliğin sağlanmasına yönelik gizlilik sözleşmemize, veri gizliliği ve kişisel verilerin korunması sayfalarına göz atabilirsiniz.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Teknik Çeviri Kalite Garantisi

  • Tercüme hizmetimiz ISO uluslararası kalite standartları belgelidir. Detaylı Bilgi
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Teknik çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Teknik Çeviri - Ortalama: 4.8 (Toplam 17 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek