Teknik Çeviri Hizmeti

Profesyonel Teknik Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al, Çevirini Başlat. +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Teknik çevirilerde firmamız sürekli sıkıntı yaşıyordu. Sipariş süreci çok hızlı, Ebru hanım oldukça ilgili. Teknik çeviride oldukça uzmanlaşmışlar. Teknik çevirilerde çözüm ortağımız oldunuz.
Rusçaya çevrilmesi gereken metinlerimiz vardı. Teknik çeviri olacağı için biraz araştırma sonucu size ulaştık. Bizim için çok şaşırtıcı oldu teknik çeviri için dünya çapında hizmet sunuyorlar.
Ofisimizdeki tercümanımız oldunuz artık. Daha bir dakika geç dönüş yaptıklarına rastlamadık. Teknik çeviri alanında uzman bir ekiple çalıştık. Emeğinize sağlık.
Terimler konusunda sıkıntı mutlaka yaşanır diyorduk ama daha çeviriye başlamadan bize onay vermemiz için bir terimler sözlüğü sundular. Sorunu baştan engellemeleri çok hoş.

Teknik Çeviri İçin Çözüm Ortağınız Çevirimvar

Teknik çeviri yaptırmak için dünyanın neresinde olursanız olun profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme ofisi Çevirimvar artık yanınızda. Teknik çeviri, bilimsel anlamda uzmanlık gerektirdiği gibi dil uzmanlığı da barındırır. Doğru terimlerin kullanıldığı güvenilir teknik çeviri için yalnızca çeviri hizmeti sunmuyor aynı zamanda terminoloji dosyası da hazırlıyoruz. Teknik çeviri talebiniz durumunda kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek kaliteli çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, tercüme bürosu olarak teknik çeviri hizmetinde de tek adres olmaya devam ediyor. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 teknik çevirileriniz için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Teknik Tercüme İçin Online Çeviri Hizmeti

Teknik çeviri denildiğinde dosya hacmi fark etmeksizin online çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com sizin için en doğru adres. Teknik çeviri için dosyanız ne kadar uzun olursa olsun, teslimat tarihini talebiniz doğrultusunda belirleyebilir, çeviri metninizi terminoloji dosyası ile birlikte size hızlı bir şekilde teslim edebiliriz. Her dil bilenin ve her tercümanın teknik tercüme yapamayacağının bilinciyle Çevirimvar’ın teknik terimler konusunda uzman çevirmen kadrosu sayesinde teknik metinlerinizde terim tutarsızlıkları yaşanmaz. Mühendislik, kullanım kılavuzları, teknik raporlar için teknik tercüme konusunda güvenilir bir çözüm ortağı aramanıza artık gerek kalmadı. Online tercüme bürosu Çevirimvar firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda teknik çeviri hizmeti sunmaktadır.

Hesaplı Teknik Tercüme Fiyatları

Teknik tercüme kapsamında inşaat, otomotiv, enerji, lojistik, elektronik, madencilik sektörlerinin yanı sıra, teknik faaliyet raporu çevirisi, ar-ge rapor çevirisi, teknik şartname çevirisi, ÇED rapor çevirisi vb. daha birçok metin için teknik çeviri hizmeti sunmaktayız. Teknik çevirileriniz için anında fiyat teklifi alabilir, avantajlı fiyat paketlerimizden yararlanarak uygun fiyatlı teknik tercüme hizmeti için 7/24 sipariş verebilirsiniz. İngilizce teknik tercüme, Almanca teknik tercüme ve Fransızca teknik tercümenin yanı sıra Rusça teknik tercüme ve Arapça teknik tercüme konusunda paralel çalışan uzman çevirmenlerimiz sayesinde teknik çevirileriniz çok daha kısa sürede teslim edilir.

ÜÇ ADIMDA TEKNİK ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Teknik Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Teknik çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Ortalama: 4.8 (Toplam 67 müşteri görüşü)