Diploma Çeviri Hizmeti

Yeminli Kaşeli Diploma Çeviriniz Hazır. Diplomanızı Yükleyin, Anında Fiyat Teklifi Alın.

DİPLOMANI YÜKLE

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat Bilgisi
Saniyeler içerisinde siparişinizi tamamlayın
Yeminli Çevirmen Kaşesi
Ekstra ücret olmaksızın yeminli kaşesi
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Diplomanızın çevirisi tamamlanmasını takiben kalite kontrol sürecinden geçiriyoruz. İmzalı ve yeminli tercüman kaşeli olarak diploma çevirinizi eposta ile teslim ediyoruz. Talep etmeniz durumunda diploma çevirinizi adresinize de kargoluyoruz. Evden çıkmanıza gerek kalmadan kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetine ulaşın.

Yeminli Diploma Çevirisi

Diploma, bir kişinin mesleki yeterliliğini gösteren özellikle iş ararken veya daha üst düzey eğitimde üniversite başvurularında talep edilen bir belge türüdür. Diploma çevirisinde bu esasları göz ardı etmiyor ve tamamen formatına uygun ve profesyonelce hazırlanmış bir diploma çeviri süreci takip ediyoruz.

Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu farklı uzmanlık alanlarının yanı sıra belge çevirisinde de yanınızda. Diploma çevirisi, transkript çevirisi, öğrenci belgesi çevirisi gibi eğitim alanı çevirilerinizi uzman çevirmen kadromuzla detaylı olarak inceleyerek tamamlıyoruz. Profesyonel diploma çevirisinin tek adresi olan Çevirimvar online tercüme merkezi, sizlere hızlı çeviri ve alanındaki en güvenilir çeviri bürosu olma avantajlarını sağlıyor. Diploma çeviri hizmeti gibi kariyer ve geleceğinizi etkileyebilecek olan çeviri ihtiyaçlarınızda tecrübeli çevirmenlerimiz ile çalışarak size verdiğimiz süre içerisinde belgenizi ücretsiz yeminli çevirmen imzası ve kaşesi ile teslim ediyoruz.

Diploma Çevirisinin Önemi

Yabancı ülkelere yapacağınız göçmenlik başvurularında, yabancı şirketlere yapacağınız iş başvurularınızda veya yurt dışı öğrenimi için başvurularınızda çevirisi istenen evrakların arasında yer alan diploma, aslına uygun çevrilir ve Çevirimvar kadrosu tarafından diploma çevirisi sonunda revize edilir. Diploma çevirisinde yeminli tercüme hizmeti ücretsiz olarak sunulmakta ve talep etmeniz durumunda size postayla da ıslak imzalı ve kaşeli olarak gönderilmektedir. Diplomanızın noter onayına gerek olması durumunda diploma çevirisini yeminli tercümanlarımız tarafından işleme alıyor ardından noter tasdiki için hizmet sunuyoruz. Örneğin İngilizce diploma tercümesi ihtiyacınız, yurtdışı başvurularınız için gerekli olacaktır.

Bize Hemen Ulaşın!

Lise diploma çevirisi, ön lisans diploma çevirisi, lisans diploma çevirisi, pasaport çevirisi, geçici mezuniyet belgesi çevirisi, öğrenci belgesi çevirisi, akademik çeviri ve özgeçmiş çevirisi gibi akademik alanda gerekli olabilecek dokümanlarınızı hemen çeviri yaptır seçeneğine tıklayarak bize gönderin. Sizi süreçten haberdar etmek için çeviri takip sistemimiz ve süreç boyunca sorularınızı yanıtlamak adına canlı destek hattımız 7/24 hizmet sunmaktadır. Sektördeki en güvenilir tercüme hizmeti için siz de diploma çevirisinde Çevirimvar’ı tercih eden yüzlerce kişiden biri olun.

ÜÇ ADIMDA DİPLOMA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Diplomanı Yükle

  Diplomanızı formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, diplomanız için anında ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  DİPLOMANI YÜKLE

Diploma Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Ekstra ücret olmaksızın yeminli kaşesi.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

DİPLOMANI YÜKLE

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek