Diploma Çeviri Hizmeti

Diploma Çevirisi İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu farklı uzmanlık alanlarının yan ısıra belge çevirisinde de yanınızda. Diploma çevirisi, transkript çevirisi, öğrenci belgesi çevirisi gibi eğitim alanı çevirilerinizi uzman çevirmen kadromuzla detaylı olarak inceleyerek tamamlıyoruz. Profesyonel çevirinin tek adresi olan Çevirimvar online tercüme merkezi, sizlere hızlı çeviri ve alanındaki en güvenilir çeviri bürosu olma avantajlarını sağlıyor. Diploma çeviri gibi kariyer ve geleceğinizi etkileyebilecek olan çeviri ihtiyaçlarınızda tecrübeli çevirmenlerimiz ile çalışarak size verdiğimiz süre içerisinde belgenizi ücretsiz yeminli çevirmen imzası ve kaşesi ile teslim ediyoruz.

Yeminli Diploma Çevirisi

Diploma, bir kişinin mesleki yeterliliğini gösteren özellikle iş ararken veya daha üst düzey eğitimde üniversite başvurularında talep edilen bir belge türüdür. Diploma çevirisinde bu esasları göz ardı etmiyor ve tamamen formatına uygun ve profesyonelce hazırlanmış bir çeviri süreci takip ediyoruz. Diplomanızın; noter onayına gerek olması durumunda diploma çevirisini yeminli tercümanlarımız tarafından işleme alıyor ardından noter tasdiki için hizmet sunuyoruz.

Diploma Çevirisinin Önemi

Yabancı ülkelere yapacağınız göçmenlik başvurularında, yabancı şirketlere yapacağınız iş başvurularınızda veya yurt dışı öğrenimi için başvurularınızda çevirisi istenen evrakların arasında yer alan diploma, aslına uygun çevrilir ve Çevirimvar kadrosu tarafından diploma çevirisi sonunda revize edilir. Diploma çevirisinde yeminli tercüme hizmeti ücretsiz olarak sunulmakta ve talep etmeniz durumunda size postayla da ıslak imzalı ve kaşeli olarak gönderilmektedir.

Bize Hemen Ulaşın!

Lise diploma çevirisi, ön lisans diploma çevirisi, lisans diploma çevirisi, pasaport çevirisi, geçici mezuniyet belgesi çevirisi, öğrenci belgesi çevirisi, akademik çeviri ve özgeçmiş çevirisi gibi akademik alanda gerekli olabilecek dokümanlarınızı hemen çeviri yaptır seçeneğine tıklayarak bize gönderin. Sizi süreçten haberdar etmek için çeviri takip sistemimiz ve süreç boyunca sorularınızı yanıtlamak adına canlı destek hattımız 7/24 hizmet sunmaktadır. Sektördeki en güvenilir tercüme hizmeti için siz de diploma çevirisinde Çevirimvar’ı tercih eden yüzlerce kişiden biri olun.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Diploma Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA