ISO Belgesi Ayrıcalığı ile Çevirimvar Online Tercüme Bürosu

ISO Kalite Belgeleri, ülkeler arası Standartlar Organizasyonu’nun kısaltılmış şeklidir. ISO Belgesi ise işletmelerin belirli bir standarda uygun olarak hizmet verdiklerinin ve bu hizmet alanında yetkinliklerinin bulunduğunun kanıtı niteliğindeki belgedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet almak açısından güçlü bir referans olan ISO Belgesi, farklı kalite standardı olmasından dolayı çeşitli belgeler halinde verilmektedir. ISO Belgelerine sahip Çevirimvar tercüme ofisi, yeterlilik analizi ve uygunluk değerlendirmesi gibi farklı süreçlerden geçerek kalitesi ve yetkinliğini kanıtlamıştır. Tüm bu süreçlerin ardından ve sıkı bir denetim sonrası belirli standartlara ulaşabilmiş ve alanında yeterli seviyede yetkinliği bulunan işletmeye ISO Belgesi verilmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek ISO Belgeli online çeviri merkezi Çevirimvar, siz müşterilerine sunduğu kaliteli çeviri ve hızlı çeviri hizmetlerini dört farklı ISO Belgesi ile kanıtlamış bulunmaktadır.

Oldukça sıkı denetimler sonrası elde edilen ISO Belgeleri, Çevirimvar tercüme bürosunun +4000 bireysel ve kurumsal müşteri portföyünü daha da genişletmektedir. Hem belgeleriniz emin ellerde hem de çevirileri kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

ISO 17100: TERCÜME HİZMETLERİ YÖNETİM SİSTEMİ

Gittikçe küreselleşen dünyamızda, çeviri hizmetleri tüm dünyayı birleştiren ve ilişkilerin devamı için kaçınılmaz olan bir hizmet haline dönmüştür. ISO 17100 Standardı, çeviri merkezi tarafınan verilen çeviri hizmetinin temel süreci, kaynakları ve diğer konulara yönelik gereklilikleri belirleyen bir standart olup, verilen kuruluşa kaliteli çeviri hizmeti sunduğunun kanıtı niteliktedir. Çevirimvar Online Tercüme Bürosu, bu belgeye sahip olarak, gerek müşteri beklentileri, gerek kaliteli çeviri hizmeti koşulları gerekse endüstriyel kuralları, iyi uygulama kılavuzlarını ve yasal düzenleme hükümlerini karşıladğını tescillemiş durumdadır.

Bu Sertifika Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

 • Çevirilerinizin, çeviri konusunda yetkin ve eğitimini almış kişiler tarafından yapıldığının
 • Çevirilerinizin teslimat öncesi kontrolleri yapılarak, ikinci bir göz tarafınan kontrol edildiğinin
 • Çeviri hizmeti sunma konusunda dünya standartlarına ulaşmış bir firmadan çeviri hizmeti alındığının
 • Gerekli mesleki gereklilik koşullarını sağlayan çevirmen ve denetçiler tarafından Çevirimvar’ın kaliteli hizmet verdiğinin
 • Bağımsız bir belgelendirme kuruluşu tarafından onaylanan bu belge ile objektif ve şaffaflık ilkeleri doğrultusunda çeviri hizmeti sunduğunun

bir garantisidir.

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Kalite Yönetim Sistemi ISO Belgesi, siz müşterilerimize, istekleri ve beklentileri doğrultusunda titiz ve disiplinli olarak, çeviri hizmeti sunduğumuzun bir kanıtıdır. Bu alandaki ISO Belgesi ile müşteri güvenimiz daha da artmakla birlikte, çeviri büroumuzun kalite imajı daha da güçlenmektedir. İşletmeler için kurumsal kimlik ve istikrar anlamında olan Kalite Yönetim Sistemi ISO Belgesi, Çevirimvar’ı daha da ayrıcalıklı ve seçilebilir kılmaktadır.

Bu Sertifika Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

 • Müşteri istek ve beklentileri konusunda yüksek performans sağladığının
 • Dünya çapındaki kalite standartları çerçevesinde kurumsal bir firma olarak yaklaştığının
 • Yaşanabilecek tüm sorunların sistematik olarak giderdiğinin
 • Her alanda alabileceğiniz en kaliteli çeviri hizmetini verdiğinin
 • Herhangi bir profesyonel olmayan durum ya da durumlarla müşterilerini karşılaştırmayacağının

bir garantisidir.

ISO 27001:2013 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, siz müşterilerimize Çevirimvar çeviri merkezi olarak, çeviri hizmeti alırken profesyonel ortamda tüm bilgilerin gizli tutularak, profesyonel ve kaliteli çeviri hizmeti verdiğimizin bir kanıtıdır. Gerek resmi belge çevirisi siparişleriniz gerek akademik çeviri siparişleriniz, hepsi kişisel bilgi ya da emek içermesi sebebiyle üçüncü kişiler ile paylaşılmaması gereken belge türleridir. Çevirimvar tercüme bürosu da bu belge ile müşterilerine gizlilik politikası ilkelerine uygun olarak hizmet verdiğini kanıtlamaktadır.

Bu Sertifika Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

 • Müşterilerinin siparişlerine gizlilik politikası gereği sadık kalındığının
 • Kurduğu koruma metodları sayesinde herhangi bir risk ile müşterilerini karşılaştırmadığının
 • Belirli bir disiplin ve prestij ortamında çeviri hizmeti sunduğunun
 • Ödeme veya bilgilerinizi güvenli bir ortamda sakladığının
 • Ulusal ve uluslararası platformda güvenilir bir çeviri merkezi olarak tanındığının

bir garantisidir.

ISO 10002:2014 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ

Son yıllarda aynı alanda hizmet veren firmaların artması ile müşteri memnuniyeti bu firmalar için seçici bir özellik ve referans haline gelmiştir. Firmaların piyasadaki imajını arttıran ve diğer müşterilere de büyük referans olan bu belge, sahibi olan firmaya, olumsuzlukları engelleyerek, müşterilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda kendisine yol haritası belirkeyen ve önceliği müşteri memnuniyeti olan firma anlamı katmaktadır. Çevirimvar tercüme bürosu bu ISO Belgesi ile, öncelikli amacının müşteri memnuniyeti olduğunu tescillemiş bir platformdur.

Bu Sertifika Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

 • Müşteri memnuniyeti konusunda sorunsuz hizmet sunduğunun
 • Müşteri memnuniyetsizliği durumları gidermede başarı sağladığının
 • Olumsuzlukları eleyerek, çözüm yolları sunduğunun
 • Müşteriden gelen geri bildirim doğrultusunda ders aldığının
 • Çıkar odaklı değil müşteri odaklı olduğunun

bir garantisidir.

ISO 26000:2010 26 SOSYAL SORUMLULUK YÖNETİM SİSTEMİ

Sosyal Sorumluluk Yönetim Sistemi belgesi, Çevirimvar olarak sosyal sorumluluk olgumuzu tescilleyen ve bu doğrultuda sosyal sorumluluk ilkeleri oluşturarak topluma karşı bunların gelişimini sağladığımızın önemli bir kanıtıdır. Bu alandaki ISO belgemiz ile birlikte, sosyal ve toplumsal değerimiz yükselmekte ve sürdürülebilir kalkınmaya olan katkımızın önemine dikkat çekilmektedir. Bu doğrultuda tercüme büromuzun faaliyetlerinin topluma ve müşterilerimize karşı sorumluluğunu karşılama değerimiz artmaktadır.

Bu Sertifika Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

 • Müşterilerimizin güven ve müşteri memnuniyeti ile ilgili olduğumuzun
 • Hizmet sunulurken herhangi bir açıdan ayrım gözetmeyerek hizmet sunulduğunun
 • Aldığınız hizmet doğrultusunda beklentilerinize ve haklarınıza saygı gösterildiğinin
 • Hizmet aldığınız iş yerindeki çalışanların haklarının gözetildiğinin
 • Uluslararası davranış kurallarına saygılı olarak bu doğrultuda karşılık gördüğünüzün

bir garantisidir.

Canlı Destek