Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Denklik belgesi tercümesi işleminiz için Çevirimvar güvenilir, tercüme bürosu sizlerle. Denklik başvurularında istenilen belgelerin yurtdışında geçerli olması için denklik belgesi tercümesi işlemleri yapılmalıdır. Bu durum yurtdışı denklik yönetmenliğinde de bulunur.

Diploma denklik için ihtiyacınız olan belgelerin de posta yolu ya da elden Yükseköğretim Kuruluna gönderilmesi gerekiyor. Yurtdışında geçerli olmasını istediğiniz denklik belgesinin gideceğiz ülkenin diline göre tercüme edilmesi tarafımızdan başarılı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Yurtdışı üniversitelerinden mezun olanların denklik belgeleri tercümeleri ve noter işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. Bu yüzden de ilk olarak YÖK denklik başvurularının yapılması süreci önemlidir. Acil olarak ihtiyacınız olacak tercüme ihtiyaçlarınızda Çevirimvar çeviri bürosundan kaliteli ve hızlı çeviri hizmetleri alabilirsiniz.

Yurtdışından alınan Diplomaların, Türkiye’deki denkliği YÖK tarafından yapılmaktadır. YÖK tarafından Denklik için Tercümesi Talep Edilen Belgeler

  • Lise öğreniminin de yurtdışında yapılmış olması durumunda "Lise Denklik Belgesi"
  • Diploma ya da Mezuniyet Belgesi
  • Ayrıntılı Not Çizelgesi (Transkript Belgesi) (Transfer edilen dersler mevcut ise ayrıntılı olarak belirtilmeli.)
  • Diploma Eki (Diploma Suplement) (Avrupa Birliğine üye ve Bologna sürecine dahil olan ülkelerden alınan diplomalar için talep edilmektedir.)

Lise diploma çevirisi, ön lisans diploma çevirisi, lisans diploma çevirisi, pasaport çevirisi, geçici mezuniyet belgesi çevirisi, öğrenci belgesi çevirisi, akademik çeviri ve özgeçmiş çevirisi gibi akademik alanda gerekli olabilecek belgelerinizi Çevirimvar çeviri merkezinde, hemen çeviri yaptır seçeneğine tıklayarak bize gönderin. Profesyonel yeminli denklik belgesi tercümesi hizmeti için anında fiyat teklifi alın.

Denklik Belgesi Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek