Denklik Belgesi Tercüme Hizmeti

Denklik belgesi tercümesi işleminiz için Çevirimvar güvenilir, tercüme bürosu sizlerle. Denklik başvurularında istenilen belgelerin yurtdışında geçerli olması için denklik belgesi tercümesi işlemleri yapılmalıdır. Bu durum yurtdışı denklik yönetmenliğinde de bulunur.

Diploma denklik için ihtiyacınız olan belgelerin de posta yolu ya da elden Yükseköğretim Kuruluna gönderilmesi gerekiyor. Yurtdışında geçerli olmasını istediğiniz denklik belgesinin gideceğiz ülkenin diline göre tercüme edilmesi tarafımızdan başarılı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Yeminli Tercüme: Denklik Belgesi

Yurtdışı üniversitelerinden mezun olanların denklik belgeleri tercümeleri ve noter işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. Bu yüzden de ilk olarak YÖK denklik başvurularının yapılması süreci önemlidir. Acil olarak ihtiyacınız olacak tercüme ihtiyaçlarınızda Çevirimvar çeviri bürosundan kaliteli ve hızlı çeviri hizmetleri alabilirsiniz.

Yurtdışından alınan Diplomaların, Türkiye’deki denkliği YÖK tarafından yapılmaktadır. YÖK tarafından Denklik için Tercümesi Talep Edilen Belgeler

  • Lise öğreniminin de yurtdışında yapılmış olması durumunda "Lise Denklik Belgesi"
  • Diploma ya da Mezuniyet Belgesi
  • Ayrıntılı Not Çizelgesi (Transkript Belgesi) (Transfer edilen dersler mevcut ise ayrıntılı olarak belirtilmeli.)
  • Diploma Eki (Diploma Suplement) (Avrupa Birliğine üye ve Bologna sürecine dahil olan ülkelerden alınan diplomalar için talep edilmektedir.)

Lise diploma çevirisi, ön lisans diploma çevirisi, lisans diploma çevirisi, pasaport çevirisi, geçici mezuniyet belgesi çevirisi, öğrenci belgesi çevirisi, akademik çeviri ve özgeçmiş çevirisi gibi akademik alanda gerekli olabilecek belgelerinizi Çevirimvar çeviri merkezinde, hemen çeviri yaptır seçeneğine tıklayarak bize gönderin. Profesyonel yeminli denklik belgesi tercümesi hizmeti için anında fiyat teklifi alın.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Denklik Belgesi Tercüme Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek