Amazon Hesabı İçin Belgelerin Tercümesi

Dünyanın en büyük e-ticaret devi olan Amazon’da satış yapmayı siz de tahmin edersiniz ki, birçok insan düşünmüştür. Birçok ülkeden, birçok kişinin veya kurumun satış ve pazarlama aracı olarak kullandığı Amazon, bu sayede milyonlarca kişiye ulaşmış ve bundan hem satıcılarına hem de kendisine ve müşterilerine büyük fayda sağlamıştır.

Amazonda Satış Yapmak

Öncelikle, Amazon’da nasıl satış yapıldığını bilmek gerektiği gibi Amazon için bir takım belgelerin tercümesi de gereklidir. İlk olarak, satıcı kimliği için kayıt olmanız gerekmektedir. Bu adımları sırasıyla tamamladıktan sonra sizden istenen belgeleri yüklemeniz gerekmektedir. Ancak bu belgeler tamamlandıktan sonra, Amazon ile satıcı arasında resmi belgeler imzalanır ve bunların hepsinin dili ortak bir dil olan İngilizce’dir. Bu belgeler imzalandıktan sonra ancak resmi olarak satış yapabilirsiniz.

Hangi Belgeler Gereklidir?

Amazon’da satış yapmak için gereken belgelerin başında kimlik belgeniz, banka dökümanlarınız ve banka hesap bilgileri, kredi kartı ekstreleri, firma bilgileri gibi belgeler gerekmektedir. Bu belgeler kendi dilinizde olduğu için bu belgelerin tercüme edilmesi gerekir.

Amazon Belge Tercümesi

Amazon’da resmi olarak satış yapabilmek için, Amazon ile ticari bir anlaşma imzalanması gerektiğini vurgulamıştık. Başta satıcının şahsi bilgileri olmak üzere, firmanın da bilgilerinin verilmesi gerekir. Bu bilgilerin Amazon tarafından da anlaşılabilmesi için ortak dil olan İngilizce’ye çevrilmesi şarttır. Bu belgeler resmi ve ticari değer kaygısı taşıdığından, düzgün ve güzel bir şekilde İngilizce’ye çevrilmelidir. Amazon belge tercümesinin iyi yapılması, sizin ve firmanın iletişimini kolaylaştıracak ve sizin bu pazara katılmanızı kolaylaştıracaktır.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Çeviri Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek