Amazon Belge Tercümesi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Amazon Belge Çevirisi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Dünyanın en büyük e-ticaret devi olan Amazon’da satış yapmayı siz de tahmin edersiniz ki, birçok insan düşünmüştür. Birçok ülkeden, birçok kişinin veya kurumun satış ve pazarlama aracı olarak kullandığı Amazon, bu sayede milyonlarca kişiye ulaşmış ve bundan hem satıcılarına hem de kendisine ve müşterilerine büyük fayda sağlamıştır.

Amazonda Satış Yapmak

Öncelikle, Amazon’da nasıl satış yapıldığını bilmek gerektiği gibi Amazon için bir takım belgelerin tercümesi de gereklidir. İlk olarak, satıcı kimliği için kayıt olmanız gerekmektedir. Bu adımları sırasıyla tamamladıktan sonra sizden istenen belgeleri yüklemeniz gerekmektedir. Ancak bu belgeler tamamlandıktan sonra, Amazon ile satıcı arasında resmi belgeler imzalanır ve bunların hepsinin dili ortak bir dil olan İngilizce’dir. Bu belgeler imzalandıktan sonra ancak resmi olarak satış yapabilirsiniz.

Hangi Belgeler Gereklidir?

Amazon’da satış yapmak için gereken belgelerin başında kimlik belgeniz, banka dökümanlarınız ve banka hesap bilgileri, kredi kartı ekstreleri, firma bilgileri gibi belgeler gerekmektedir. Bu belgeler kendi dilinizde olduğu için bu belgelerin tercüme edilmesi gerekir.

Amazon Belge Tercümesi

Amazon’da resmi olarak satış yapabilmek için, Amazon ile ticari bir anlaşma imzalanması gerektiğini vurgulamıştık. Başta satıcının şahsi bilgileri olmak üzere, firmanın da bilgilerinin verilmesi gerekir. Bu bilgilerin Amazon tarafından da anlaşılabilmesi için ortak dil olan İngilizce’ye çevrilmesi şarttır. Bu belgeler resmi ve ticari değer kaygısı taşıdığından, düzgün ve güzel bir şekilde İngilizce’ye çevrilmelidir. Amazon belge tercümesinin iyi yapılması, sizin ve firmanın iletişimini kolaylaştıracak ve sizin bu pazara katılmanızı kolaylaştıracaktır.

Çeviri Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek