Sodexo

Çalışanların yemek ihtiyacını karşılamanın en kolay yolu Sodexo, kaliteli tercüme hizmeti almanın en kolay yolu Çevirimvar ile müşterilerine %20 indirim sunuyor.

Sodexo

BKM Express

Türkiye’nin dijital cüzdanı BMK Express, kullanıcılarına Çevirimvar üzerinden indirimli tercüme hizmeti sunuyor.

BKM Express

TEB

Türkiye'nin en eski ve köklü finans kuruluşlarından olan Türk Ekonomik Bankası, tercüme hizmeti için Çevirimvar ile iş birliği gerçekleştirmektedir. TEB İŞTECEP müşterileri, edinecekleri indirim kuponunu kullanarak Çevirimvar üzerinden indirimli tercüme hizmetinden faydalanabilir.

TEB

Türk Telekom

Türkiye’nin ilk telekomunikasyon firması Türk Telekom, müşterilerine tercüme hizmeti için Çevirimvar'da kullanabilecekleri %20 indirim sunuyor (Tamamlanmış kampanya).

Türk Telekom

Ege Üniversitesi

Online tercüme bürosu Çevirimvar, Ege Üniversitesi personeli ve öğrencilerine özel tüm dillerde geçerli %15 indirim sunuyor.

Ege Üniversitesi

Swissotel

Türkiye'de Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde hizmet veren dünya çapındaki otel zinciri Swissotel, tercüme hizmeti için Türkiye'de Çevirimvar ile iş birliği gerçekleştirmektedir.

Swissotel

ERP Bütçe

Türkiye’nin alanında öncü ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Çevirimvar, kurumsal bir şekilde bütçe danışmanlığı hizmeti veren ERP firması ile işbirliği gerçekleştirmektedir.

ERP Bütçe

KMK Dijital Çözümler

Türkiye’de kaliteli tercüme hizmeti sunmayı hedef belirlemiş Çevirimvar ve e-ticaret yazılımları, web tasarım ve dijital ürünler konusunda uzman kadrosuyla profesyonel hizmet veren KMK, müşterilerine tercüme siparişleri için %15 indirim sunuyor.

KMK

Kitap Koala

Sokak hayvan tedavilerini finanse etmek üzere her türden kitap satışı gerçekleştiren Kitap Koala müşterilerine de kaliteli tercüme hizmeti sunuyor.

Kitap Koala

Sigorta Haber

Türkiye'de sigorta sektörünün nabzını tutan Sigorta Haber web sitesi içeriklerinin çevirisi için Çevirimvar ile iş birliği gerçekleştirmektedir. Sigorta ile ilgili günlük haber kaynağı olan Sigorta Haber, İçerik ve Pazarlama Tercüme Hizmeti için Çevirimvar ile çalışmaktadır.

Sigorta Haber

Jooble

Jooble iş arama ve iş ilanları platformu.

Jooble

Param

Finansal teknoloji sektörünün öncü markası Param.

Param

Kamarot

Kamarot Baskı ve Tanıtım Hizmetleri.

Kamarot

Pomelo Stok

Pomelo Stok Pazaryeri Entegrasyonu. Pomelo Stok'da %15 indirim fırsatı.

Pomelo Stok

Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek