Kurumsal Çözüm Ortaklarımız

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Kalite Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

ERP Bütçe

Türkiye’nin alanında öncü ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Çevirimvar.com, kurumsal bir şekilde bütçe danışmanlığı hizmeti veren ERP firması ile işbirliği gerçekleştirmektedir.

ERP Bütçe

KMK Dijital Çözümler

Türkiye’de kaliteli tercüme hizmeti sunmayı hedef belirlemiş Çevirimvar ve e-ticaret yazılımları, web tasarım ve dijital ürünler konusunda uzman kadrosuyla profesyonel hizmet veren KMK, müşterilerine tercüme siparişleri için %15 indirim sunuyor.

KMK

Kitap Koala

Sokak hayvan tedavilerini finanse etmek üzere her türden kitap satışı gerçekleştiren Kitap Koala müşterilerine de kaliteli tercüme hizmeti sunuyor.

Kitap Koala

10A Sistem Bilişim

D-Smart hizmetleri sunan 10A Sistem Bilişim müşterilerine de yüksek kalite çeviri hizmeti sunmayı hedefleyerek iş birliği gerçekleştirmektedir. 10A Sistem Bilişim müşterileri Çevirimvar üzerinden verecekleri siparişlerde %15 indirimden yararlanıyor.

10A Sistem Bilişim

A&B Bilgisayar

Türkiye’de ISO kalite belgelerine sahip ilk ve tek online tercüme bürosu Çevirimvar, web tasarımı, yazılım ve donanım hizmetleri sunan A&B Bilgisayar müşterilerine de yüksek kalite çeviri hizmeti sunmayı hedefleyerek iş birliği gerçekleştirmektedir. A&B Biglisayar müşterileri Çevirimvar üzerinden verecekleri siparişlerde %15 indirimden yararlanıyor.

A&B Bilgisayar

Sigorta Haber

Türkiye'de sigorta sektörünün nabzını tutan Sigorta Haber web sitesi içeriklerinin çevirisi için Çevirimvar ile iş birliği gerçekleştirmektedir. Sigorta ile ilgili günlük haber kaynağı olan Sigorta Haber, İçerik ve Pazarlama Tercüme Hizmeti için Çevirimvar ile çalışmaktadır.

Sigorta Haber

İzkoçluk Danışmanlık

Danışmanlık ve koçluk hizmetlerinde kurumsal firmalardan İzkoçluk müşterilerine yüksek kalite çeviri hizmeti sunmayı hedefleyerek iş birliği gerçekleştirmektedir. İzkoçluk müşterileri Çevirimvar üzerinden verecekleri siparişlerde %15 indirimden yararlanıyor.

İzkoçluk

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu