Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüman İhtiyacınız Burada Son Buluyor. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Yeminli tercüman Çevirimvar online çeviri bürosu, profesyonel yeminli tercümanları ile ihtiyacınız olması durumunda transkript çevirisi, denklik belgesi çevirisi, doğum belgesi çevirisi, ticari belgelerin çevirisi gibi belgele çeviri hizmetini sağlıyor. Bünyemizdeki eğitimli, tecrübeli ve uzman yeminli tercümanlar özellikle devlet daireleri ve üniversiteler tarafından talep edilmekte olan bu özel tercüme şeklini sorunsuz bir şekilde profesyonel olarak alanında uzman yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştiriyor.

Yeminli Tercüme Ne Zaman Gereklidir?

Her türlü evrak yeminli tercüman tarafından çevrilmek zorunda değildir. Hukuki evrakların tümüne yapılacak olan yeminli tercüme türü aynı zamanda eğitime ait olan lise ve üniversite diplomalarının yanı sıra doğum belgeleri gibi bir takım kişisel belgelere yeminli tercümanlar tarafından yapılır. Çevirimvar yeminli tercüme bürosu, kaliteli çevirinin adresi olarak yeminli tercümanları ile acil ihtiyaçlarınızda da sizlerle. Hukuki evrak çevirisi, diploma çevirisi gibi bahsettiğimiz tüm çevirilerde yeminli tercümanlarımızla belgelerinizi yeminli tercüman kaşesi ve yeminli tercüman imzası ile teslim ediyoruz.

Yeminli Tercümanların Dikkat Etmesi Gerekenler

Yeminli tercümanların tercüme işlerinin kabul görmesi adına bir takım prosedürler bulunur. Belgelerin orijinalliği oldukça önemli olup, tercümesi yapılmış olan belgenin çevrilmiş belgeyle hatasız ve eksiksiz denk gelmesi gerekmektedir. Yeminli tercüman kadromuz, görevlerinin bilincinde ve profesyonel çevirinin öncülerindendir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta olan yeminli tercümanlarımız en iyisi olabilmek adına ve hatasız çeviriler yapmak için araştırmalar yaparak kendilerini geliştirmekten vazgeçmiyor. Uygun fiyatlı yeminli tercüme hizmeti sağlayan Çevirimvar online yeminli tercüme bürosu, uzman yeminli tercüman kadrosu ile profesyonel yeminli tercüme hizmeti vermeye hazır.

Yeminli Tercümede de Çevirimvar’ı Seçin

Yeminli tercümanlarımız Almanca yeminli tercüme, Fransızca yeminli tercüme, İtalyanca yeminli tercüme, Arapça yeminli tercüme gibi daha birçok dilde yeminli çeviri hizmeti vererek ihtiyacınız dâhilinde hızlı çeviri olanağı da sunuyor. Sistemimiz üzerinden çevirisini istediğiniz dosyanızı bize ulaştırarak anında fiyat teklifi alıp yeminli tercümanlarımızın çevirinize başlaması için Çevirimvar yeminli tercüme bürosunu ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir ve hatasız şekilde hazırlanmış olan her bir evrakınızın yurt dışında ya da yurt içinde gerekli yerlere en doğru şekilde teslim edilmesi için yeminli tercümanlarımızla en doğru çeviriyi sunacağız. Bizlere çeviriniz süresinde destek hattımızdan ulaşabilir, sorularınıza hemen çözüm bulabilirsiniz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek