Tıbbi Çeviri Hizmeti

Profesyonel Medikal Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al, Çevirini Başlat. +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Hızlı ve Kaliteli Tıbbi Çeviri Hizmeti

Profesyonel medikal/tıbbi çeviri için en doğru adres Çevirimvar.com tercüme bürosuna hoş geldiniz. Medikal çeviri veya tıbbi çeviri denildiği zaman çevirinizin hatasız ve doğru bir şekilde çevrilmesi gerekmektedir çünkü söz konusu insan sağlığıdır. Dünyanın neresinde olursanız olun tıbbi çevirilerinizin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için bize bir tık uzaklıktasınız. Çevirimvar.com olarak medikal çeviri veya tıbbi çeviri hizmetini ilaç firmaları, poliklinikler, hastane ve tıp merkezleri gibi sağlık kuruluşlarına, tıbbi ekipman üreticilerine, eczacılara ve akademisyenlere sunmaktayız. Çevirimvar tercüme bürosu tıbbi çevirileriniz için tek adres. Medikal tercüme için kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek profesyonel tıbbi çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda.

Sağlık Kuruluşlarının Tercihi

Tıbbi çeviri denildiğinde içerik olarak ameliyat raporu çevirisi, tıbbi makale çevirisi, prospektüs çevirisi, tıbbi ürün kullanım kılavuzu çevirisi, epikriz raporu çevirisigibi birçok farklı tıbbi metin türü akla gelmektedir. İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar tıbbi çeviri ve medikal çeviri alanında uzman çevirmenlerle %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Online çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 tıbbi çeviri için sipariş verebilirsiniz.

Yüksek Kalite Tıbbi Çeviri İçin Profesyonel Çevirmenler

Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak tıbbi çeviri hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde tıbbi çevirileriniz son okuma ve kalite kontrol aşamasından geçirilerek teslim edilmektedir. Son okuma aşamasında, mutlaka tıp alanında uzman, tıbbi terimlere hakim bir akademisyen tarafından kalite kontrol gerçekleştirilmektedir. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak tıbbi/medikal çeviri taleplerinizi karşılamak için 7/24 yeminli çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Kaliteli Tıbbi Çeviri

Çevirimvar tercüme bürosu olarak hızlı tıbbi çeviriye ve daha önemlisi kaliteli tıbbi çeviriye önem vermekteyiz. Tıbbi çeviriniz ve medikal çeviriniz uzman tercümanlar tarafından yapılır ve hatasız olarak teslim edilir. Yapılan tıbbi tercümenin ve medikal tercümenin son okumaları yani proofreading dil uzmanları tarafından yapılmaktadır. Çevirimvar tercüme bürosu ile yapılan tıbbi tercümelerin ve medikal tercümelerin hatasız olduğuna emin olabilirsiniz.

TIBBİ TERCÜME SIKÇA SORULAN SORULAR

Tıbbi çeviride alanında uzman tercüman seçimi yapılmasına büyük özen gösteriyoruz. Dosyanız tercüme koordinatörümüz tarafından incelenir ve uygun olan alanda uzman tercümanlara aktarılır. Son olarak tercümeniz terim tutarlılığı ve anlam bütünlüğü adına kalite kontrolden geçirildikten sonra tarafınıza teslim edilir.

Tıbbi tercüme kendine özgü bir terminolojiye sahip olacağı için terminoloji dosyası paylaşmanız mümkündür. Özel terminoloji dosyasını açıklama ile bize iletmeniz yeterli.

Tercüme edilmesini istediğiniz dosyayı yüklediğiniz anda kelime sayısı ve tercümanların uygunluğu göz önünde bulundurularak sistem tarafından anında teslimat tarihi belirlenir. Belirlenen tarihten erken teslim etmeye özen gösteriyoruz. Dilerseniz hızlı çeviri seçeneğimiz de bulunmaktadır. Bu seçenek üzerinden teslimat zamanınızı öne çekebilirsiniz.

Tıbbi tercüme direk insan hayatı ile ilgili olduğu için tercüme öncesinde tercümanlarımız kapsamlı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Tıbbi tercüme alanında uzman tercümanlar tarafından tercüme gerçekleştirildiği ve kapsamlı bir araştırma sonucunda tercüme hizmeti sunulduğu için terminolojinin doğruluğundan emin olabilirsiniz.

Çevirimvar online tercüme bürosu olarak müşteri memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. Eğer tercümeden memnun kalmadıysanız ücretsiz revize hizmeti sunuyoruz. Ayrıca olabilecek memnuniyetsizliklerin önüne geçmek için tercümeye başlanmadan önce deneme tercümesi hizmeti de vermekteyiz.

Tıbbi Çeviri Kalite Garantisi

  • Tercüme hizmetimiz ISO uluslararası kalite standartları belgelidir. Detaylı Bilgi
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Tıp Çevirisi kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Medikal Çeviri - Ortalama: 4.7 (Toplam 732 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek