Proforma Fatura Tercümesi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Proforma Fatura Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Yazılı olan tüm belgeleriniz veya metinleriniz için profesyonel çeviri hizmeti veren online çeviri merkezi Çevirimvar, ardıl çeviri hizmeti de vererek yanınızda. Ardıl çeviri gerek maaliyet açısİthalat ve ihracat işlemlerinde çok sık kullanılan proforma fatura tercümesi hizmeti almak, profesyonel çeviri sunan Çevirimvar online çeviri bürosu ile çok kolay. Proforma fatura, satıcı tarafından alıcı adına düzenlenen ve yapılan anlaşma ile ilgili her türlü detayı gösteren ön faturadır. Malın cinsi, miktarı, birim fiyatı, toplam tutarı, döviz cinsi, son yükleme tarihi, teslim şekli, ödeme şekli gibi her türlü detay gösterebilir. Alıcının ön hazırlık yapabilmesi için önemli olan bu faturalar, kesin fatura niteliği taşımaz.

Proforma fatura, ihracatçının ithalatçıya teklif vermesi ve anlaşma sonrasında akreditife esas teşkil etmek üzere kullanılmaktadır. Bu aşamada proforma fatura tercümesi gerekmektedir. Ticari faturanın kesilmesinde de esas alınacak proforma fatura tercümesi içeriğinin kaliteli olması büyük önem kazanmakta ve farklı alanlarda deneyim ve uzmanlık gerektiren bir iş haline gelmektedir.

Proforma Fatura Tercümesi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Satış akreditifli yapılacaksa, ihracatçı proforma fatura düzenlemek zorundadır. Ayrıca yurt dışında düzenlenen sergi ve fuarlarda sergilenmek üzere Türkiye Gümrük Bölgesinden geçici olarak çıkarılacak eşyaya ilişkin kesin satış faturası aranmayarak, proforma fatura tercümesi ile çıkış işlemi yapılabilmektedir.

Proforma fatura tercümesi, alanında uzman profesyonel tercüman kadromuz tarafından dikkatlice incelenir. Çevirimvar çeviri bürosu kadrosu proforma fatura tercümesi yaparken, dil bilgisine ayrı bir önem verilir, anlam kaybı ve istenilen hedeften sapmadan hatasız, güvenilir bir tercüme ortaya çıkarırlar.

Profesyonel proforma fatura tercümesi büyük bir dikkat ve özen gerektirir. Yapılacak en ufak hatanın maliyeti büyük bir problem olacağı için fatura tercümelerinde kaliteden ödün vermemek gerekir. Ticari işlerde alınan veya satılan ürünlerin içerikleri, adetleri, boyutları, türleri gibi konularda proforma fatura tercümesi tercüme dikkatli yapılmalıdır. Aksi halde ürün iadesi istenebilir.

Çevirimvar tercüme bürosu, proforma fatura tercümesi, teknik faaliyet raporu çevirisi gibi enerji, lojistik, sektörlerinin yanı sıra teknik, akademik, hukuki alanlarda hızlı, yeminli çeviri hizmeti de vermektedir.

Proforma Fatura Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek