Hukuki Çeviri Hizmeti

Hukuki Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al, Çevirini Başlat. +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Hukuki Çeviri Kriterlerine Uygun Profesyonel Çeviri

Hukuk çevirisi hizmeti alırken oldukça titiz davranan müşterilerine her zaman güvenilir profesyonel çeviri hizmeti sunmayı amaç edinmiş Çevirimvar.com dünyanın neresinde olursanız olun size bir tık uzaklıkta. Hukuk çevirisi hangi dilde olursa olsun alana özgü kullanılan terminoloji ve ifade biçimlerinin diğer alanlara nazaran farklı kullanımlarıyla oldukça teknik ve uzmanlık gerektiren bir çeviri alanıdır. Hukuk çevirisi denildiğinde sözleşme çevirisi, vekâletname çevirisi, mahkeme kararı çevirisi, kanun ve mevzuat çevirisi gibi birçok hukuki tercüme akla gelmektedir. Hukuk çevirisi kapsamında yabancı dilde hukuk eğitimi almış ve profesyonel olarak çevirmenlik yapan hukukçulardan oluşan uzman çevirmen kadromuzla hukuki tercümelerinizde, kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirmekteyiz. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 hukuk çeviriniz için sipariş verebilir, profesyonel çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hukuki Tercüme Bürosu Çevirimvar

Hukuk çevirisini profesyonel ellere bırakmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hukuk çevirisi yapılırken çevirmenlerimiz öncelikle kaynak metnin hangi ülkenin hukuk sistemine göre yazıldığını kontrol etmektedir. Örneğin Türkçedeki “Avukat” sözcüğünün çevirisi için İngilizcede en az dört karşılık bulabilirsiniz; “lawyer”,“barrister”, “attorney”, “solicitor”. Bu kavramların her birinin İngilizcede farklı kullanım alanları olsa da Türkçede tam olarak karşılıkları yoktur. Hukuk alanında uzman çevirmenlerimiz sayesinde işte bu örnekteki gibi tüm detaylara dikkat edilerek hukuk çevirisi hizmeti gerçekleştirilmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun, artık yeminli hukuk çevirisi için tercüme bürosu arayarak zaman kaybetmek yerine tercüme ofisi Çevirimvar.com adresi üzerinden anlaşma çevirisi, sözleşme çevirisi, dava dilekçesi çevirisi, tanık ifadesi çevirisi gibi farklı hukuk metinleri çevirisi için profesyonel tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Hukuk Çevirisi Alanında Kaliteli Çeviri Hizmeti

Hukuk çevirisi için başta İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri olmak üzere birçok dil çiftinde kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Aslına ve formata uygun olarak hukuk çevirisi hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosu sayesinde çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak hukuki tercüme taleplerinizi karşılamak için 7/24 çeviri hizmeti sağlıyoruz. Çeviri takip sistemimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını da görebilirsiniz. Profesyonel hukuk çevirisi deneyimi için hemen tıklayın.

ÜÇ ADIMDA HUKUK ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA
Çevirimin açıkçası bu kadar iyi olmasını beklemiyordum. Hukuk çevirisinde böylesine ağır bir metnin altından kalkabilen bir çeviri firması bulduğum için şanslıyım.
Hukuk bürosu olarak çeviri konusunda kaç tercüme bürosu değiştirdik şimdiye kadar inanın hatırlamıyorum. Ancak bu sefer değiştirmeyeceğimize eminiz.
İhale hazırlanma sürecinde çevirileri hızlı bir şekilde eksiksiz tamamlayarak sunmanız bizi çok memnun etti. Hukuki metinlerin çevirilerinde ofisimizde bir tercümanımız var hissi yarattınız.
Hukuk çevirisi ciddi iştir. Terimlerin doğru kullanılması firmamızın prestiji için çok önemli. Özellikle bizim gibi yabancı ortaklı bir firmaysanız çevirilerin hatasız olması gerekir. Çevirimvar çok büyük bir açığı kapatıyor.

Hukuki Çeviri Kalite Garantisi

 • Tercüme hizmetimiz ISO uluslararası kalite standartları belgelidir. Detaylı Bilgi
 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Hukuk çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Hukuk Çevirisi - Ortalama: 4.8 (Toplam 753 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu