Yardım Kuruluşu ve Derneklerin Web Sitelerini Ücretsiz Çeviriyoruz

Çevirimvar online tercüme bürosu olarak sosyal yardım kuruluşlarının öneminin farkındayız. Bu nedenle sosyal sorumluluk projemizin bir parçası olarak tüm vakıf, dernek, yardım kuruluşları web sitesini sosyal sorumluluk projemiz kapsamında herhangi koşulsuz şartsız ücretsiz çeviriyoruz. Vakıf, dernek ve yardım kuruluşlarının uluslararası bilinirliğini arttırmak amacı ile ve daha geniş bir kitle ile iletişimi arttırma amacı ile ücretsiz tercüme hizmeti sunuyoruz.

Dernek, Vakıf ve Yardım Kuruluşlarının Önemi

İhtiyacı olanlara yardım sağlama amacı ile kurulan vakıf, dernek ve yardım kuruluşları, sosyal yapı içerisinde büyük önem taşımaktadır. Yardım etmek isteyen ve yardıma ihtiyacı olan bireyler arasında iletişim kurmayı sağlamaktadır. Vakıf, dernek ve yardım kuruluşları bağımsız çalışmalar sergilemektedir ve pek çok alanda faaliyet gösterebilmektedirler.

Sosyal, çevresel ve kültürel alanlarda faaliyet gösteren yardım kurumları, kendi içinde bir topluluk hissi de yaratmaktadır. İnsanları bir araya getiren bu kuruluşlar bağımsız olarak işlemektedir. Her alanda olduğu gibi iletişimin önem taşıdığı bu kuruluşlara Çevirimvar sosyal sorumluluk projesi kapsamında dil ve tercüme alanlarında yardım sağlayabilmeyi amaçlıyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projesi: Çevirimvar ile Dünyaya Açıl

Tercüme ve çeviri içinde bulunduğumuz her geçen gün globalleşen dünyada büyük önem taşımaktadır. Vakıf, dernek ve yardım kuruluşları için de tercüme ve dil yardımı bilinirlik sağlamak açısından ve büyük kitlelere ulaşmak için yardımcı olacaktır. Çevirimvar online tercüme bürosu olarak vakıf, dernek ve yardım kuruluşlarının öneminin farkındayız ve bu kuruluşlarını destekliyoruz ve desteklemeye devam etmek istiyoruz.

Çevirimvar online tercüme bürosunun yeni sosyal sorumluluk projesi “Dünyaya Açıl”, vakıf, dernek ve yardım kuruluşlarına dil ve tercüme hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Dünyaya açıl projesi içerisinde maddi kazanç hedeflemeyen yardım kuruluşlarına, vakıflara ve derneklere ücretsiz internet sitesi tercümesi sağlıyoruz.

Ücretsiz Web Sitesi Çevirisi

Ulaşılabilirliği arttırmanın en etkili yolu olan internet sitelerinin tercümesi ile uluslararası bir kitleye ulaşmak mümkün. İnternet sitelerinin tercümesi sağlanarak farklı ülkelerde daha geniş kitlelere ulaşmak ve uluslararası bir yer edinmek amaçlanmaktadır. Dernek, vakıf ve yardım kuruluşlarının uluslararası bilinirliğini arttırmak ve daha geniş kitlelere ulaşımlarını sağlamak amacı ile Çevirimvar online tercüme bürosu olarak ücretsiz web sitesi çevirisi sağlıyoruz.

Profesyonel web sitesi tercümesi ve uygun lokalizasyon hizmetinin sağlanması ile çok daha geniş bir kitle ile iletişimde olmak mümkün. Profesyonel dil hizmetlerinin iletişimde taşıdıkları önemin farkında olan Çevirimvar online çeviri şirketi olarak dernek, vakıf ve yardım kuruluşlarını destekliyoruz. Sosyal sorumluluk projesi Dünyaya Açıl kapsamında dernek, vakıf ve yardım kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu internet sitesi tercümesini profesyonel tercümanlar tarafından ücretsiz olarak sağlanmasını mümkün kılıyoruz.Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği

Haciko

Çocuk İstismarı ve İhmali ile Mücadele Derneği

CIP

KA.DER Kadın Adayları Destekleme Derneği

Kader
ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek