Uygun Çeviri Fiyatları

Sorunsuz ve Kaliteli Tercüme Hizmeti İçin Dosyanızı Yükleyerek Anında Fiyat Teklifi Alın, Uygun Çeviri Fiyatlarından Yararlanın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

Çeviri paketleri

Size uygun olan paketi seçin, bütçenize göre sipariş verin.

Farklı özellikler barındıran çeviri paketleri her cebe uygun. Bütçenize en uygun olan paketi seçerek hem ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de fazla masraftan kaçınmak mümkün. İster Standart Paket ile çeviri yaptırarak tasarruf edin, ister Profesyonel Plus ile mükemmel yeminli çeviri ile tanışın. Profesyonel çeviri için doğru adrestesiniz.

Uygun Tercüme Fiyatları

Profesyonel çeviri hizmeti sunan yeni nesil tercüme bürosu Çevirimvar, güvenilir ve kaliteli çeviri hizmetinin uygun tercüme fiyatlarıyla sunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, uygun çeviri fiyatları için bize bir tık uzaktasınız. Uygun tercüme fiyatları sunan Çevirimvar kaliteli çeviri anlayışı ile çevirileriniz için doğru adres olmaya devam etmektedir. Hangi formatta olursa olsun dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere; birçok dil çiftinde uygun tercüme fiyatlarıyla profesyonel çeviri hizmeti sunmaktayız. Profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme büromuz sayesinde tüm dillerde 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla çalışarak avantajlı çeviri fiyatları sunan paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çeviri sayfa ücretleri

Tercüme Fiyatı Hesapla

Çeviri fiyatları

Çeviri yaptırmanız gerektiğinde veya tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda tercüme bürolarından farklı fiyat teklifleri almanız mümkün. Tercüme fiyatları sunulan hizmet kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Yazılı çeviri hizmetinde, çeviri fiyatlandırması 180 kelime veya 1000 karakter boşluksuz bir sayfa olarak değerlendirilir. Çeviri büroları dosya içerisindeki kelime sayımına göre çeviri fiyatlandırması yapmaktadır. Sayfa başı çeviri ücreti hesaplaması yapılmamaktadır. Diploma çevirisi, kimlik çevirisi gibi kısa metin çevirilerinde 180 kelime altında kalan tüm dosyalarda tercüme fiyatı olarak, tam sayfa ücreti alınmaktadır. Yeni nesil tercüme bürosu sayesinde dosyanızın kelime sayımı otomatik olarak yapılır, teslimat ve fiyatlandırma hakkında anında ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygun Fiyata Çeviri Yaptır

Çevirimvar.com, özgeçmiş çevirileri, akademik çeviri, tıp çevirisi, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk çevirisi, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda uygun tercüme fiyatları sunmaktadır. Başta İngilizce çeviri, Almanca çeviri olmak üzere tüm dillerde uygun tercüme fiyatları ile çeviri hizmeti alabilirsiniz. Sistemimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Profesyonel çeviri sürecimiz editör kontrolüyle tamamlanmaktadır. Tercüme ofisimiz profesyonel çeviri hizmetinde, en geç bir saat içerisinde fiyat teklifimizde tercüme fiyatını sizlerle paylaşarak müşterilerimize geri dönüş yapıyoruz.

Tercüme Fiyatları

Tercüme bürolarında tercüme fiyatları illere göre farklılık gösterebilirken Çevirimvar online tercüme bürosu ile nerede olursanız olun standart bir tercüme ücreti verilecektir. Bu şekilde en uygun çeviri fiyatına nerede olursanız olun ulaşmak mümkün. Sözlü tercüme ve simultane tercüme için tercüme hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Dosyanızı yükleyerek tercüme hizmeti fiyatına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlar

Uygun Çeviri Fiyat Garantisi

  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Çeviri Fiyatları - Ortalama: 4.9 (Toplam 322 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu