Tercüme Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Çeviri yaptırmanız gerektiğinde veya tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda tercüme bürolarından farklı fiyat teklifleri almanız mümkün. Tercüme fiyatları sunulan hizmet kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Yazılı çeviri hizmetinde, çeviri fiyatlandırması 180 kelime veya 1000 karakter boşluksuz bir sayfa olarak değerlendirilir. Çeviri büroları dosya içerisindeki kelime sayımına göre çeviri fiyatlandırması yapmaktadır.

Sayfa başı çeviri ücreti hesaplaması yapılmamaktadır. Diploma çevirisi, kimlik çevirisi gibi kısa metin çevirilerinde 180 kelime altında kalan tüm dosyalarda tercüme fiyatı olarak, tam sayfa ücreti alınmaktadır. Yeni nesil tercüme bürosu sayesinde dosyanızın kelime sayımı otomatik olarak yapılır, teslimat ve fiyatlandırma hakkında anında ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çeviri paketleri

Bütçenize Göre Tercüme Siparişi

Farklı özellikler barındıran çeviri paketleri her cebe uygun. Bütçenize en uygun olan paketi seçerek hem ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de fazla masraftan kaçınmak mümkün. İster Standart Paket ile çeviri yaptırarak tasarruf edin, ister Profesyonel Plus ile mükemmel yeminli çeviri ile tanışın. Profesyonel çeviri için doğru adrestesiniz.

Uygun Tercüme Fiyatları

Profesyonel çeviri hizmeti sunan yeni nesil tercüme bürosu Çevirimvar, güvenilir ve kaliteli çeviri hizmetinin uygun tercüme fiyatlarıyla sunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, uygun çeviri fiyatları için bize bir tık uzaktasınız. Uygun tercüme fiyatları sunan Çevirimvar kaliteli çeviri anlayışı ile çevirileriniz için doğru adres olmaya devam etmektedir.

Hangi formatta olursa olsun dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere; birçok dil çiftinde uygun tercüme fiyatlarıyla profesyonel çeviri hizmeti sunmaktayız. hızlı çeviri hizmeti sunan tercüme büromuz sayesinde tüm dillerde 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla çalışarak avantajlı çeviri fiyatları sunan paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tercüme Fiyat Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercüman Kadrosu
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Canlı Destek