İkametgah Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle İkametgah Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosu, ikametgah çevirisi hizmeti ile de sizin yanınızda. İkametgah çevirisi, yaşadığınız adres bilgilerini içeren muhtarlıktan onaylı çoğunlukla nüfus müdürlüklerine bilgi vermek amaçlı hazırlanan belgenin çevirisidir. Yurtdışına çıkıyorsanız, vize için çevrilen belgelerle birlikte, sizden istenen nüfus kayıt örneği çevirisi, pasaport çevirisi, doğum belgesi çevirisi ve diğer belgelerinizin yanında o ülke dilindeki ikametgah çevirisi de istenebilir. Ayrıca, yurt dışında yabancı uyruklu kişiyle evlilik için gerekli evraklar arasında ikametgah çevirisi bulunması zorunludur. Bu gibi durumlarda Çevirimvar tercüme bürosu olarak, çeşitli ülke dillerinde ikametgah çevirisi hizmetini size en uygun fiyatlar ile vermekteyiz.

İkametgah Çevirisi Nedir?

İkametgah çevirisi için, şahıs ismi ve soyadı, doğum tarihi ve diğer bilgiler önemlidir. İsmin pasaporttaki gibi kalmasına dikkat edilir. Çünkü birçok işlem pasaporttaki isim ve soyisime göre yapılır. Çevirimvar çeviri bürosu olarak profesyonel yeminli çeviri ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hizmet vermekteyiz. Belge çevirisi kapsamında ikametgah çevirisi siparişinizi aynı zamanda gece veya gündüz fark etmeksizin verebilirsiniz.

Yeminli İkametgah Çevirisi

İkametgah çevirisi denildiğinde yeminli çeviri olması çoğu durumda şarttır. Yeminli çeviri için yeminli çevirmenin ikametgah çevirisine imza atarak yaptığı çevirinin doğruluğunu ifade etmesi gerekmektedir. İkametgah çevirisinde yeminli çevirmen imzası ve kaşesi ile adresinize teslim edilmektedir. 7/24 hizmet sunan tercüme ofisimiz güvenilir çeviriye imza atmış müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Siz de ikametgah çevirisi veya diğer belge çevirileri için hemen dosyanızı yükleyip anında fiyat alabilirsiniz.

İkametgah Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek