İkametgah Çevirisi Nedir?

Hızlı çeviri hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosu, ikametgah çevirisi hizmeti ile de sizin yanınızda. İkametgah çevirisi, yaşadığınız adres bilgilerini içeren muhtarlıktan onaylı çoğunlukla nüfus müdürlüklerine bilgi vermek amaçlı hazırlanan belgenin çevirisidir. Yurtdışına çıkıyorsanız, vize için çevrilen belgelerle birlikte, sizden istenen nüfus kayıt örneği çevirisi, pasaport çevirisi, doğum belgesi çevirisi ve diğer belgelerinizin yanında o ülke dilindeki ikametgah çevirisi de istenebilir. Ayrıca, yurt dışında yabancı uyruklu kişiyle evlilik için gerekli evraklar arasında ikametgah çevirisi bulunması zorunludur. Bu gibi durumlarda Çevirimvar tercüme bürosu olarak, çeşitli ülke dillerinde ikametgah çevirisi hizmetini size en uygun fiyatlar ile vermekteyiz.

İkametgah çevirisi için, şahıs ismi ve soyadı, doğum tarihi ve diğer bilgiler önemlidir. İsmin pasaporttaki gibi kalmasına dikkat edilir. Çünkü birçok işlem pasaporttaki isim ve soyisime göre yapılır. Çevirimvar çeviri bürosu olarak profesyonel yeminli çeviri ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hizmet vermekteyiz. Belge çevirisi kapsamında ikametgah çevirisi siparişinizi aynı zamanda gece veya gündüz fark etmeksizin verebilirsiniz.

Yeminli İkametgah Çevirisi

İkametgah çevirisi denildiğinde yeminli çeviri olması çoğu durumda şarttır. Yeminli çeviri için yeminli çevirmenin ikametgah çevirisine imza atarak yaptığı çevirinin doğruluğunu ifade etmesi gerekmektedir. İkametgah çevirisinde yeminli çevirmen imzası ve kaşesi ile adresinize teslim edilmektedir. 7/24 hizmet sunan tercüme ofisimiz güvenilir çeviriye imza atmış müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Siz de ikametgah çevirisi veya diğer belge çevirileri için hemen dosyanızı yükleyip anında fiyat alabilirsiniz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

İkametgah Tercümesi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek