Proofreading Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Son Okuma Yaptırmak Artık Çok Kolay.

SON OKUMA FİYATI HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun proofreading fiyat ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an proofreadinginiz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Profesyonel çeviri hizmetini tüm Türkiye’de sunan Çevirimvar, son okuma aşaması olan proofreading’i çevirilerinizin hatasız ve en doğru hallerini sizlere sağlamak için profesyonellikle yürütüyor. Profesyonel çeviri adresi Çevirimvar olarak, teknik çeviri, hukuk çevirisi, akademik çeviri, tıbbi çeviri, mühendislik çevirisi gibi terim hakimiyeti gerektiren daha birçok çeviri alanında son aşamada kontrollerimizi proofreading hizmeti sağlayarak yapıyor ve sizler için güvenilir çeviri ortamı yaratıyoruz.

Son Okuma Kontrol Listesi

  • Yazım ve noktalama
  • Gramer
  • Cümle anlam ve ifade
  • Terim tutarlılığı
  • Anlam bütünlügü
  • Son okuma

Son Okuma Neden Gerekli?

Proofreading, redaksiyon, makale düzenleme gibi son düzeltme işlemlerimizden sonra çevirilerinizin akıcı ve sorunsuz halde teslimini yapıyoruz. Sistemimiz üzerinden bizlere ulaştırabileceğiniz belgelerinizi dilediğiniz takdirde yeminli çeviri ve hızlı çeviri hizmetleri vererek çeviri sürecine alıyoruz. Proofreading hizmeti kapsamında, metnin formatındaki herhangi bir hatayı da gideriyor ve uzman çalışanlarımız ile proofreading hizmetini başarı ile tamamlıyoruz. Manuscript makale ve maintext makale, tez vb. önemli dosyalarınızın son okuması için doğru adrestesiniz.

tercüme son kontrol

Proofreading Deneyim Gerektirir

Çevirimvar tercüme bürosu olarak yaptığımız tüm işlerde kaliteyi ön planda tutarak proofreading hizmetinde mutlaka uzman, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Hem çevirilerinizi, hem de proofreading işlemlerini yapan tercümanlarımızın dosyanıza yönelik uzman ve terminolojiye hakim olmasına özen gösteriyoruz. Son okumanız sonrası size bunu bir sertifika sunarak belgeliyoruz. Türkiye'nin bu konuda ISO Belgelerine sahip ilk ve tek online tercüme bürosu olan Çevirimvar ile sertifikalandırılmış son okumanız sorunsuz olarak hazır.

Son Okuma Hizmeti için Çevirimvar

Proofreading, yani son okuma çeviride oldukça ihtiyaç duyulan bir alan. Belgelerinizin çevirisine ek olarak bir dilbilimci ile çevirisi yapılmış metnin üzerinden geçiyor, harf hataları, imla yanlışları vb. eksikliklerin giderilmesini sağlıyoruz. Kaliteli çeviri adresi Çevirimvar olarak, proofreading hizmeti ve eksiksiz çeviri işlemleri için bizi tercih ederek belirttiğimiz tarihte çevirilerinizi alabilirsiniz. Uygun fiyat teklifleri ve her an ulaşılabilir olan Çevirimvar, tercüme hizmetinin yanı sıra proofreading hizmetinde de memnuniyet garantisi veriyor.

Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

Son Okuma Kalite Garantisi

  • Profesyonel Çevirmenler
  • Son okuma sonrası kalite kontrol
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

SON OKUMA FİYATI HESAPLA


Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu