Akademik Çeviri

Akademik Çeviri Hizmeti. Tez ve Makale Çevirisi Yaptırmanın En Kolay Yolu.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Akademik Çeviri Hizmeti

Çevirimvar akademik çeviri için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel çeviri hizmetini, kaliteli ve zamanında sizlere sunmaktadır. Makale çeviri sitesi veya tez çeviri sitesi olarak Çevirimvar hizmet vermektedir. Tezinizin yalnızca giriş bölümüne ya da tez özetinin çevirisine (Abstract çevirisi) ihtiyaç duyabilirsiniz. Üniversitelerin lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, uzmanlık tezi, doktora tezi çevirilerinde yazım ve dil bilgisi kurallarına özen gösteriyor, akademik çevirinizi zamanında teslim ediyoruz. Sizin emek vererek hazırladığınız bu metinlerin oldukça değerli olduğunun farkında olarak gizlilik esasına uyarak hizmet sunuyoruz. Uzun dosyalarınız için de akademik çeviri hizmeti sunmaktayız. Aynı anda paralel çalışan profesyonel çevirmenlerimizle daha hızlı akademik çeviri teslimatı da mümkün. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla akademik çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Akademik Çeviri - Tez ve Makale Çevirisi

Çevirimvar, tercüme bürosu olarak tıp, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda akademik çeviri hizmeti sunmaktadır. Hakemli dergilerde yayınlanacak makale çevirisi, alanında uzman çevirmenler tarafından yapılır. Makalenizin tamamı veya özetinin tercümesi için makalenizin içeriğine göre fiyat farklılığı olmaksızın en kaliteli akademik çeviri hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Akademik çeviri taleplerinizde anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Hangi formatta olursa olsun dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde akademik çeviri hizmeti sunmaktayız.

Akademik Çeviride Hızlı ve Kaliteli Tercüme

Akademik çevirileriniz doktora tezi, manuscript makale veya yüksek lisans tezi de olabilir. Her alanda profesyonel çeviri hizmeti için sistemimiz sayesinde, sizin için online bir çeviri merkezi tasarladık. Bu çeviri ofisi sayesinde akademik çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde akademik metin çevirinizin teslimatında gecikme söz konusu değildir. Aksine akademik metin çevirilerinizi her zaman çok daha erken teslim etmeye özen göstermekteyiz.

ÜÇ ADIMDA AKADEMİK ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA
Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Akademik Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Akademik çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

11111

Ortalama: 4.9 (Toplam 977 müşteri görüşü)


Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu