Yeminli Tercüme: Askerlik Durum Belgesi

Askerlik durum belgesi çevirisi, ilgilinin silahaltına alınma durumuyla ilgili süreçleri gösteren bir belgenin çevirisidir. Askerlik durum belgesi çevirisi, askerlik kararı alınan her yedek subay aday adayına askerlik şubeleri tarafından verilen ve ilgilinin; kimlik, öğrenim, yoklama, grup numarası ve sevke tâbi olduğu celp dönemi vb. gibi askerlikle ilgili bilgilerini içerir.

Askerlik durum belgesi, ilgililerin;

  • (1) Silâhaltına alınacağı tarihe kadar bir işte çalışmaları,
  • (2) Lisansüstü eğitim yapmak için üniversitelere sunulması,
  • (3) Kişilerin silâhaltına alınacağı tarihin kendilerine tebliğ amacıyla, askerlik kararı alındığında veya daha sonra ihtiyaç duyulduğunda verilebilmektedir. Bu belge daha sonra çoğaltılarak kullanılabilir.

Askerlik Durum Belgesi Tercümesi Neden Gerekir?

Askerlik durum belgesi çevirisi, lisans ve lisansüstü eğitim devamı için üniversiteler sunulmak üzere veya iş yerine askerlik durumu ile ilgili bilgi verilmek üzere alınabilir. Çevirimvar tercüme bürosunun profesyonel tercüme ekibi ile evrakınız istenilen makama uygun bir şekilde tercüme edilir. Askerlik Durum Belgesi; İngilizce, Almaca, Fransızca, Arapça, Rusça, İtalyanca ve birçok dünya dillerine kaliteli, hızlı ve güvenilir tercüme anlayışı çerçevesinde tercüme edilir.

Tüm Askerlik Durumu Belgesi çevirisi belgeleriniz, Çevirimvar.com çeviri bürosunda yeminli tercümanlar tarafından yapılmakta ve yeminli tercüman kaşesi vurulmakta ve istenildiğinde çevirilerin Noter Tasdik işlemlerinin de takibi yapılmaktadır. Çevirimvar çeviri merkezi olarak Askerlik Durumu Belgesi çevirisi işlerinin hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde çevirisi hizmeti sunuyoruz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Askerlik Durum Belgesi Çeviri Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek