PROFESYONEL TIBBİ ÇEVİRİ VE SİMULTANE ÇEVİRİ İLE ÇEVİRİMVAR AB PROJELERİNDE

Türkiye’de Kan Transfüzyon Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi için Teknik Yardım Projesi 20 Mart 2019 tarihinde başlatıldı. 3 yıl sürecek olan bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse ediliyor.

Devamını gör

F-Gazları Konusunda Kapasite Oluşturma ve Aktarım için Kapasite Geliştirme Teknik Destek Projesi

İklim değişikliği son yılların en büyük problemlerinden biri haline gelmeye başladı ve etkilerini azaltabilmek için birçok proje yürütülüyor.

Devamını gör

Çevirimvar ve ÇASGEM Eğitim ve Araştırma Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardımı Projesi

Türkiye’de kurulan ilk çalışma enstitüsü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM), Eğitim ve Araştırma Kapasitesinin Güçlendirilmesi projesini 3 Mart 2020 tarihinde başlattı ve süreç içerisinde bütün yazılı çeviri ihtiyacı için Çevirimvar’ı tercih etti.

Devamını gör

Çevirimvar Türkiye’de Kan Tedarik Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi’nde

Çevirimvar olarak kurulduğumuz günden beridir birçok Avrupa Birliği projesinde bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz. Profesyonel tercüman kadromuzla tıbbi çeviri, akademik çeviri, hukuki çeviri, teknik çeviri gibi yazılı çeviri türleriyle ve simultane çeviri, ardıl çeviri, fısıltı çeviri, mihmandarlık tercüme, mülakat tercüme, seminer tercüme, konferans tercüme gibi sözlü çeviri ile projelerine katkı sağlıyor ve ülkemiz için katkı sağlıyoruz.

Devamını gör

Su Ürünleri Üretici Örgütleri ve Bakanlık İl Müdürlüklerinin Ortak Balıkçılık Politikasının Ortak Piyasa Düzeni ile Uyumlu Olarak Kapasitelerinin Geliştirilmesi Teknik Destek Projesi için Çevirimvar Projeye Tercüme Noktasında Katkı Sağladı

Çevirimvar ülkemize katkı sağlayabilmek birçok uluslararası projeye profesyonel yazılı çeviri ve sözlü çeviri hizmeti sunmuştur.

Devamını gör

COOL UP Orta Doğuda Sürdürülebilir Soğutmanın Yaygınlaştırılması Projesi’nde Çevirimvar Adını Taşıdık

Ülkemizde çeşitli sebeplerden ötürü birçok uluslararası konferans ve toplantı yapılmaktadır. Teknoloji, ekonomi, devlet, sanayi, sağlık, ticaret vb. ile ilgili birçok konuyu tartışmak ve ülkelerin fikir alışverişi, tartışma, tanıtım yapabilmeleri için bu konferans ve toplantılar yapılır

Devamını gör

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek