Evlilik Cüzdanı Yeminli Tercüme

Evlilik cüzdanı veya aile cüzdanı olarak adlandırılan belge, bir evlilik işleminin resmi olduğunun ve yasalarca tanındığının kanıtı niteliği taşıyan evraktır. Bu evrak evlenmek üzere başvuran ve evlenmesine herhangi bir mâni bulunmayan çiftlere nikahın hemen ardından teslim edilir. Evlilik cüzdanı alabilmek için iki tarafın rızasının yanı sıra gerekli evrakların ve imzaların da eksiksiz olması gerekir.

Evlilik cüzdanı çevirisi resmi bir belge olduğundan dolayı gerektiği durumlarda bir adli kanıt niteliği taşıyabilir, mahkemede delil olarak sunulabilir. Evlilik cüzdanı yasal geçerliliği olan bir belge olduğu için eğer evlilik cüzdanı çevirisi yapılacaksa bu çevirinin noter onaylı olması gerekir. Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu yeminli evlilik cüzdanı çevirisi sunmaktadır. Online çeviri hizmeti veren Çevirimvar yeminli çeviri ve noter onaylı çeviri konusunda evlilik cüzdanı çevirisi yaptırmak isteyenler için doğru adres. Evlilik cüzdanı çevirisi yapılırken çevirinin eksiksiz ve doğru olmasına özellikle dikkat eden tercüme ofisi Çevirimvar ile çalışarak eksiksiz bir çeviri teslimatı alabilirsiniz.

Resmi İşlemler İçin Evlilik Cüzdanı Tercümesi

Aile cüzdanı veya evlilik cüzdanı olarak bilinen belge Türkiye sınırları içinde Türkçe olarak düzenlenir. Ancak, eğer çift yurt dışına çıkmak için bir vize işlemi yaptırmak isterse mutlaka evlilik cüzdanı çevirisi talep edilir. Yurt dışıyla ilişkili gayrimenkul satışı vb. herhangi bir işlemde de evlilik cüzdanı çevirisine ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda evlilik cüzdanı çevirisi yaptırmak için işinin ehli ve profesyonel bir firmayla çalışmak kritik önem taşır, çünkü evlilik cüzdanı yasal geçerliliği olan resmi bir belgedir ve üzerinde değiştirilme yapılması resmi yaptırımlar doğurabilir. Dünyanın dört bir yanından ulaşabileceğiniz ve bir tıkla sipariş verebileceğiniz Çevirimvar tercüme ofisi sayesinde yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Herhangi bir cezai işleme veya bürokrasi aksamasına uğramamak için evlilik cüzdanı çevirisi doğru ve eksiksiz bir şekilde Çevirimvar tercüme merkezinden alabilirsiniz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Evlilik Cüzdanı Çevirisi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek