Evlilik Cüzdanı Çeviri Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Evlilik Cüzdanı Çevirisi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Evlilik cüzdanı veya aile cüzdanı olarak adlandırılan belge, bir evlilik işleminin resmi olduğunun ve yasalarca tanındığının kanıtı niteliği taşıyan evraktır. Bu evrak evlenmek üzere başvuran ve evlenmesine herhangi bir mâni bulunmayan çiftlere nikahın hemen ardından teslim edilir. Evlilik cüzdanı alabilmek için iki tarafın rızasının yanı sıra gerekli evrakların ve imzaların da eksiksiz olması gerekir.

Kaliteli Çeviri

Evlilik cüzdanı çevirisi resmi bir belge olduğundan dolayı gerektiği durumlarda bir adli kanıt niteliği taşıyabilir, mahkemede delil olarak sunulabilir. Evlilik cüzdanı yasal geçerliliği olan bir belge olduğu için eğer evlilik cüzdanı çevirisi yapılacaksa bu çevirinin noter onaylı olması gerekir. Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu yeminli evlilik cüzdanı çevirisi sunmaktadır. Online çeviri hizmeti veren Çevirimvar yeminli çeviri ve noter onaylı çeviri konusunda evlilik cüzdanı çevirisi yaptırmak isteyenler için doğru adres. Evlilik cüzdanı çevirisi yapılırken çevirinin eksiksiz ve doğru olmasına özellikle dikkat eden tercüme ofisi Çevirimvar ile çalışarak eksiksiz bir çeviri teslimatı alabilirsiniz.

Yeminli Tercüme

Aile cüzdanı veya evlilik cüzdanı olarak bilinen belge Türkiye sınırları içinde Türkçe olarak düzenlenir. Ancak, eğer çift yurt dışına çıkmak için bir vize işlemi yaptırmak isterse mutlaka evlilik cüzdanı çevirisi talep edilir. Yurt dışıyla ilişkili gayrimenkul satışı vb. herhangi bir işlemde de evlilik cüzdanı çevirisine ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda evlilik cüzdanı çevirisi yaptırmak için işinin ehli ve profesyonel bir firmayla çalışmak kritik önem taşır, çünkü evlilik cüzdanı yasal geçerliliği olan resmi bir belgedir ve üzerinde değiştirilme yapılması resmi yaptırımlar doğurabilir. Dünyanın dört bir yanından ulaşabileceğiniz ve bir tıkla sipariş verebileceğiniz Çevirimvar tercüme ofisi sayesinde yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Herhangi bir cezai işleme veya bürokrasi aksamasına uğramamak için evlilik cüzdanı çevirisi doğru ve eksiksiz bir şekilde Çevirimvar tercüme merkezinden alabilirsiniz.

Evlilik Cüzdanı Çevirisi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek