Tez Özeti Tercümesi

Abstract tercümesi, birçok yüksek eğitim görmüş, görmekte olan ve görecek olan kişinin, sosyal bilimler, insani bilimler, mühendislik, hukuk, tıp gibi bölümlerde uzun vadede yaptığı çalışmanın girişinde yer alan ve bilgi verme amacıyla bulunan özetin orijinal dilinden talep edilen başka bir dile tercüme edilmesidir. Abstract tercümesi bazı noktalarda tez içeriğinin tümünden daha fazla önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise Abstract tercümesi metninin, ilk izlenim ve dikkat çekme özelliğini taşıması gerekmesi ve çevirinin terminolojik açıdan aynı kelimeyi karşılaması gerekmesinden kaynaklanmaktadır. Online çeviri bürosu Çevirimvar, uzman çevirmen kadrosu, geniş dil yelpazesi, geniş konu alanı, çeviri kontrol sistemi ve ücretsiz revize imkanları ile kurulduğundan itibaren Abstract tercümesi alanında da hızlı çeviri standartlarını yakalamış bir firmadır.

Akademik Abstract Tercümesi

150 ile 200 kelime arasında olması gereken Abstract tercümesi, ele alınan konu için ilk bilgi sahibi olma yeri olduğundan dolayı, oldukça titiz ve özen gösterilerek yapılması gerekmektedir. Bu sebepten, Abstract tercümesi metni için kime güvenmem gerekir, kim en iyi fiyatı verir, çeviri hizmetinde hatalar mevcut olacak mı gibi ikilemleri bir kenara bırakıp sadece geçmiş müşterileri yorumlarını okuyarak Çevirimvar’ın güvenilir tercüme bürosu olduğunu anlayabilirler. Aynı zamanda, kişiler, Çevirimvar’ın çalıştığı tercümanların geçtiği sınavları ve mülakat aşamalarını düşünerek etkili Abstract tercümesi metinlerini rahatlıkla emanet edebilirler.

Abstract Tercüme Hizmeti

Abstract tercümesi sadece yüksek düzey dil bilgisi ile kalmayıp aynı zamanda tezin yazıldığı konuya hâkim, Abstract tercümesi yaparken tezin sahibinin yazdığı içeriğin anlamını bozmadan ve aslına bağlı kalarak profesyonel bir şekilde tercüme edebilecek uzman bir kişi olması çok önemlidir. Çevirimvar çeviri merkezi Abstract tercümesi yaparken terminoloji açısından uygun tercümanı vermekte ve yeminli çeviri kategorisinde ekstra ücret talep etmemektedir. Aynı zamanda, teslimat konularında, sizi de mağdur etmemek adına hızlı çeviri anlayışı ile çalışıp çeviri takip numarası ile müşterisine takip yetkisi vermektedir.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Abstract Tercümesi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek