Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çeviri Ofisi Çevirimvar

Tercüme edilmesini istediğiniz metninizi, Çevirimvar çeviri ofisine ulaşarak çeviri yaptır sayfasından gönderebilir ve takiben çevirinizi teslim alabilirsiniz. Online çeviri ofisimizde yapılan tüm çeviriler, verdiğimiz profesyonel hizmetin garantisini sağlamak adına editörlerimiz ve çevirmenlerimiz tarafından kontrol edilir ve her daim ulaşabileceğiniz destek ekibimiz tarafından sorularınız yanıtlanır. profesyonel çeviri ofisi hizmeti ile kaliteli çeviri hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelişen teknik çeviri hizmeti süresince, profesyonellikle yürüttüğümüz çeviri ofisi birliğimiz ve çeviri hizmetimizi birçok projede yer alarak siz müşterilerimize sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Çeviri ofisi olmanın bilincinde, prensiplerimizi en önde tutarak ve en ince detaya kadar yanınızda bulunarak çalışıyoruz.

Bir dildeki kaynak metnin hedef dile özelliklerini kaybetmeden aktarılması her çeviri ofisi için en önemli hedef olduğu gibi Çevirimvar için de temel noktadır. profesyonel çeviri ve her daim destek sağlayan hizmetim anlayışımızla sizlerin memnuniyeti için alanında en kaliteli çeviri ofisi olarak adlandırılmaktan gurur duyuyoruz. Günümüzde teknolojik gelişmelerin çeviri alanını da etkiliyor olması, Çevirimvar çeviri ofisi olarak göz önünde bulundurduğumuz ve sizlere sunduğumuz tamamen insan kaynaklı profesyonel çeviri hizmetini online platforma taşıdığımız bir gelişme. Müşteri memnuniyetini yorumlardan takip edebileceğiniz hizmetimiz, çeviri ofisi gibi ciddi bir müessese olmakta sizlere sunabileceğimiz teminatlardan.

Çeviri Ofisi ve Çalışma Etiği

Çeviri ofisi Çevirimvar, çeviri isteğinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilmesi için kendini her geçen gün daha da geliştiriyor. acil çeviri ihtiyaçlarınızda hızlı çeviri seçeneğimizden emin adımlarla yararlanabilir, online olan çeviri ofisimiz sayesinde uygun fiyatlarla sonuca ulaşabilirsiniz. Çeviri kalitesi adına sorgusuz olarak en kaliteli çalışma prensibi ile hareket ediyoruz. hızlı çeviri hizmeti ve profesyonel çeviri ofisi ortamı ile, tercüme hizmetinin en kaliteli versiyonunu Çevirimvar tercüme ofisi ile ulaşabilirsiniz.

Çeviri Ofisi Olarak Misyon ve Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden beri siz müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı tercüme hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir çeviri ofisi olduk. Tercümede en iyi hizmeti sunmak, her işimizde daha çok kalite arttırmak adına, sektördeki tüm yenilikleri, gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz. Çeviri ofisi Çevirimvar olarak, küçük, büyük tüm projelerde sektör standartlarının üzerinde çalışıyoruz ve tüm projelerde görev alacak tercümanları uzmanlık alanlarına göre belirliyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel çeviri ekibimiz ile Çevirimvar çeviri ofisi ile müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Çeviri Ofisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek