Tercüme Bürosu

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Profesyonel Çeviri Yaptırmak Artık Çok Kolay.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Türkiye’nin Tercüme Bürosu

Türkiye’nin tercüme bürosu olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen profesyonel çeviri platformu Çevirimvar tercüme bürosu arayışınıza son veriyor. Kaliteli ve güvenilir çeviri hizmeti sunan tercüme bürosu artık bir tık mesafenizde. Çevirimvar sayesinde, çeviriniz için tercüme bürosu aramak zorunda değilsiniz ve beklentilerinizin hepsine yanıt veriyoruz. Hangi şehirde olduğunuzun bir önemi olmaksızın, Türkiye’nin tercüme bürosu olarak size her yerde hizmet sunuyoruz. Uzmanlık alanlarına yönelik olarak profesyonel tercümanlarla çalışarak kaliteyi en üst düzeyde tutuyor, müşteri memnuniyetini ön planda dikkate alıyoruz. Zamanında teslimat, ihtiyaç olması halinde 7/24 ulaşılabilir olmak ve yeminli tercüme hizmetiyle sizler için buradayız.

Online Tercüme Bürosu

Yeminli çeviri yaptırmak için tercüme bürosuna gitmek veya tercüme bürosunu aramak için vakit harcamanıza gerek yok. Çevirimvar üzerinden anında dosyanızı yükleyerek fiyat alıyor ve çevirinizi başlatıyorsunuz. Toplam çevirinizi başlatma süreciniz dört dakikayı geçmemektedir. Ödeme seçenekleri arasında tercüme büromuzda kredi kartı ve banka transferi mevcut. Siparişinizi verdikten sonra tercümenin hangi aşamada olduğunu da sistem üzerinden takip edebiliyorsunuz. Yeni nesil tercüme bürosu olarak çevirilerinizi mutlaka editör kontrolünden geçiriyor, herhangi bir terim tutarsızlığı olmasını engelliyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Tercüme Bürosu

Çevirimvar sizin talebiniz doğrultusunda İngilizce tercüme bürosu, Almanca tercüme bürosu, İtalyanca tercüme bürosu veya Arapça tercüme bürosu olabilir. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak 7/24 hizmet sağlayan bir tercüme bürosuyuz. Tercüme bürosu olarak, özgeçmiş çevirisi, akademik çeviri, tıp çevirisi, mühendislik, hukuk çevirisi, teknik çeviri, katalog çevirisi, web sitesi çevirisi gibi pek çok alanda profesyonel yeminli çeviri hizmeti sunmaktayız. Sistemimiz sayesinde bir tercüme bürosuna gitmeden çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Sizi de müşterilerimiz arasında görmeyi sabırsızlıkla bekliyor, kaliteli hizmet anlayışımızla tanışmanızı arzu ediyoruz.

ÜÇ ADIMDA TERCÜMENİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Tercümeyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek tercümenizi başlatabilirsiniz. Tercüme durumunu, tercüme takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Tercüme Bürosu Kalite Garantisi

 • Profesyonel Tercümanlar (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Tercümeniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Ortalama: 4.8 (Toplam 198 müşteri görüşü)

Google Play Çevirimvar Android Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu