Tez Özeti Çevirisi Yaptırmanın En Hızlı Yolu

Tez özeti çevirisi için dünyanın neresinde olursanız olun profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosuna bir tık uzaktasınız. Online tercüme bürosu olarak profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar, akademik çeviri, makale çevirisi, tez veya ödevinizin çevirisi için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir paket halinde size sunmaktadır. Tezinizin yalnızca giriş bölümüne ya da tez özeti çevirisine (Abstract çevirisi) ihtiyaç duyabilirsiniz. Makalenizin veya tezinizin daha çok okunmasını ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak adına tez özeti çevirilerinizi özenle gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bir konferans veya hakemli dergiler için de tez özeti çevirisi yani abstract çevirisi için çeviri yaptır linki üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çevirimvar; lisans bitirme tezi çevirisi, yüksek lisans tezi çevirisi, uzmanlık tezi çevirisi, doktora tezi çevirisi gibi akademik çevirilerde ve özetlerinin (abstract) çevrilmesinde uzman çevirmen kadrosuyla size profesyonel yeminli çeviri hizmeti sunmaktadır.

Abstract Çevirisi (Tez Özet Çevirisi)

Akademik çeviri denildiğinde ilk akla yüksek lisans tez çevirisi, uzmanlık metinleri çevirisi, bilimsel araştırma çevirisi, doktora tez çevirisi gibi önemli metin çevirileri akla gelmektedir. Türkiye’nin farklı illerinden birçok üniversitedeki akademisyenlere akademik çeviri kapsamında özet çevirisi (Abstract) hizmetini güvenilir ve kaliteli tercüme olarak sunmaktayız. Makalenizin tamamı veya tez özeti tercümesi için makalenizin içeriğine göre fiyat farklılığı olmaksızın en kaliteli akademik çeviri hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Makale çevirisi taleplerinizde çeviri yaptır linki üzerinden anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Online çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla akademik çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özet Çevirisi İçin Online Tercüme Bürosu

İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde tez özeti çevirisi hizmeti sunmaktayız. Özet çevirisi (Abstract çevirisi) için de aynı şekilde titiz ve dikkatli bir şekilde uzman çevirmenler tarafından hizmet verdiğimiz konusunda emin olabilirsiniz. Çevirimvar, profesyonel çevirmen kadrosuyla, müşterilerine kaliteli tez özeti çevirisi hizmeti sunmaktadır. Tüm çevirilerin mutlaka profesyonel, akademik geçmişe sahip bir editör tarafından proofreading ile son kontrolü yapılmakta; kalite kontrol aşamasından geçmeyen tez özet çevirisi hiçbir şekilde müşteriye teslim edilmemektedir. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak acil tez özeti çevirisi taleplerinizi karşılamak için 7/24 çeviri hizmeti sağlıyoruz.

ÜÇ ADIMDA TEZ ÖZET ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Tez Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Tez çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Tez Özeti Çevirisi - Ortalama: 4.9 (Toplam 158 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek