Tez ve Tez Özeti Tercümesi

Çevirimvar yeni nesil tercüme bürosu akademik makalenizin, tez veya ödevinizin çevirisi için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel çeviri hizmetini, kaliteli ve zamanında sizlere sunmaktadır. Tezinizin yalnızca giriş bölümüne ya da tez özetinin çevirisine (Abstract) ihtiyaç duyabilirsiniz. Lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, uzmanlık tezi, doktora tezi çevirilerinde yazım ve dil bilgisi kurallarına özen gösteriyor, son okuma yaparak çevirinin doğruluğundan emin oluyor ve çeviri dosyanızı zamanında teslim ediyoruz. Sizin emek vererek hazırladığınız bu metinlerin oldukça değerli olduğunun farkındayız ve gizlilik esasına uyarak hizmet sunuyoruz.

Makale değerlendirme

Makale Çevirisi

Makale Tez Çevirisi

Çevirimvar tıp, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda akademik çeviri hizmeti sunmaktadır. Hakemli dergilerde yayınlanacak makale çevirisi, alanında uzman çevirmenler tarafından yeminli çeviri de yapılmaktadır. Makalenizin tamamı veya özetinin tercümesi için makalenizin içeriğine göre fiyat farklılığı olmaksızın en kaliteli çeviri hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Kendi teziniz veya makaleniz için yabancı dildeki tez ve makalelerden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda işinizi kolaylaştırıyoruz ve sadece bu durum çerçevesinde genel hızlı çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Akademisyenlere ve Öğrencilere %10 İndirim

Sizi destekliyoruz. Tez ve makale yazmanın yeterince zahmetli, emek ve zaman isteyen bir iş olduğunun farkındayız. Sizi desteklemek adına tez ve makale çevirilerinde kullanabileceğiniz %10 indirim kodu: TEZ10

Akademisyenlere İndirim
Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Tez ve Makale Çevirisi Kalite Garantisi

  • Yeminli Çevirmen Kadrosu
  • Tez Kalite Kontrol Sonrası Teslimat
  • ISO Kalite Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

Canlı Destek