Çeviri Merkezi Çevirimvar

Profesyonel Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu Çevirimvar Çeviri Merkezi. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al, Çevirini Başlat.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çeviri Merkezi Çevirimvar İle Tanışın

Tercümesinin yapılması gereken bir belgeniz olduğunda, diploma çevirisi olsun veya sözleşme çevirisi olsun ilk yapılan Google’da tercüme bürosu veya bir çeviri merkezi aramasıdır. Tercüme bürosu veya çeviri merkezi arayarak vakit kaybetmenize artık bir son veriyoruz. Tercüme merkezi olan Çevirimvar profesyonel çeviri hizmetini artık ayağınıza getiriyor. Çeviri merkezleri denildiğinde akla gelen tercüme bürolarının yerini yeni nesil tercüme merkezi Çevirimvar alıyor. Dördüncü nesil tercüme merkezi Çevirimvar ile tanışın. İngilizce yeminli çeviri talepleriniz, Almanca hızlı çeviri ihtiyacınız ve daha birçok dilde tercüme için çeviri yaptır üzerinden tek tuşla profesyonel çeviri hizmeti almaya hazır mısınız? Türkiye’nin neresinde olursanız olun, İstanbul, Adana, Ankara, İzmir fark etmeksizin profesyonel tercüme hizmeti sunan çeviri merkezi Çevirimvar size bir tık uzaklıkta. Başta İngilizce çeviri ve Almanca çeviri olmak üzere tüm dillerde 7/24 profesyonel çeviri hizmetini çeviri merkezimizden alabilirsiniz.

Çeviri Merkezi Hizmetinde Tek Adres

Çevirimvar profesyonel çeviri hizmeti sunan online platforma sahip bir çeviri merkezidir. Yeminli çeviri yaptırmak için tercüme bürosuna gitmek veya tercüme ofisi aramak artık mazide kaldı. Çeviri bürosuna gitmek yerine tercüme merkezi olan Çevirimvar’ı tercih ederek hizmet aldığınız firmayı çok daha yakından tanıma şansı elde edeceğiniz gibi, çeviri takip sistemimiz sayesinde çevirinizin hangi aşamada olduğunu dilediğiniz an görebilirsiniz. Çevirimvar, profesyonel çeviri hizmetini, kaliteli ve hızlı çeviri merkezi olarak sizlere sunuyor. Tüm dillerde yazılı çeviri için 7/24 sipariş verebilir, mesai saatleri dışında acil çeviri için teklif alabilirsiniz. Hangi formatta olursa olsun çeviri yaptır bağlantısı üzerinden dosyanızı sistemimize yüklemeniz yeterli. İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere Japonca, Korece gibi birçok dil çiftinde yazılı çeviri hizmeti sunan çeviri merkezimiz sizi de 100% müşteri memnuniyetine sahip müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacaktır.

Profesyonel Çeviri İçin Doğru Çeviri Merkezi

Çevirimvar en uygun fiyata, her sektöre uygun yazılı çeviri hizmeti sunan bir çeviri merkezi olarak sizin için en doğru adres. Çevirimvar, özgeçmiş çevirisi, akademik çeviri, tıp çevirisi, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk çevirisi, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda gizlilik esasına uyarak profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır. Tüm alanlarda, teknik çeviri, hukuk çevirisi, akademik makale çevirisi veya sunum çevirisi için çok daha hızlı çeviri deneyimine hazır mısınız? Çeviri merkezimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Çeviri merkezi olarak Çevirimvar en geç bir saat içerisinde müşterilerine geri dönüş sözü veriyor.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Çeviri Merkezi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Çeviri Merkezi - Ortalama: 4.7 (Toplam 124 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek