Makale Düzenleme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Makale Düzenleme Hizmeti Almak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Hazırladığınız makalelerin son aşamasında mutlaka yapılması gereken makale düzenleme işlemi yer almalı. Bu işlem kapsamında hizmet veren Çevirimvar tercüme bürosu olarak, redaksiyon ve proofreading gibi hizmetleri de makale düzenleme ile paralel olarak yürütüyoruz. Makalenizi en iyi biçimine getirmek amacı ile verdiğimiz makale düzenleme hizmetinden faydalanmak için online çeviri bürosu Çevirimvar’dan destek alabilirsiniz.

Tercüme Hizmetinde Metni İyileştirme

Manuscript ve maintext makale düzenleme genel anlamı ile imla kontrolü ve gramerin yeniden gözden geçirilip yanlışlıkların düzeltilmesi işlemlerini kapsayan hizmettir. Makale düzenleme ile sıkça karıştırılan bir diğer Çevirimvar hizmeti redaksiyon ise makale düzenlemeden daha kapsamlı olarak metnin anlatımı, yapısı, mantığı ve tutarlılığının kontrolü olarak tanımlanır.

Çevirilerinizde Güvenilir Sonuç

Metnin en iyi haline getirilmesi adına manuscript makale düzenleme işlemleri mutlaka uygulanmalı ve bu hizmet profesyonel olarak sağlanmalıdır. Bu gerekliliğin farkında olarak Çevirimvar ekibimiz ile çeviri hizmeti ardından metinleri en iyi hale getirmek için makale düzenleme aşamasını asla atlamıyoruz. Kaliteli çeviri hizmetinin kapsadığı ölçütü siz müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman genişletmeye devam ediyoruz.

Çevirimvar’da Profesyonel Makale Düzenleme

Profesyonel çeviri işlemini takiben yaptığımız makale düzenleme işlemi; akademik çevirilerinizde, bazı tıbbi çevirilerde, hukuki çevirilerde veya akla gelebilecek her türlü çeviri türünde uyguladığımız bir işlem olmaya devam ediyor. Hizmetlerimiz, müşteri gizliliği kapsamında, dilediğinizde yeminli çeviri dahil olarak, hızlı çeviri ihtiyacınızı karşılayarak ve bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz esnek çalışma saatlerimiz ile sürdürülüyor. Çevirimvar çeviri şirketi olarak makale düzenleme hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Güvenilir makale düzenleme işlemini uzman, tecrübeli ve eğitimli çevirmen ve editörlerimiz tarafından yürütüyoruz. Tüm bu hizmetler için hemen Çevirimvar.com’u ziyaret ederek çevirisini istediğiniz belgenizi sistemimiz üzerinden bize ulaştırıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Makale Düzenleme Kalite Garantisi

  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu