Tercüme Ofisi Çevirimvar

Tercüme Ofisi İhtiyacınız Burada Son Buluyor. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Tercüme ofisi Çevirimvar, acil çeviri ve profesyonel çeviri ihtiyacı doğrultusunda gelişen teknoloji ile birlikte her alanda kendini göstermeye devam ediyor. Tercüme ihtiyaçlarından doğan, kurulan veya açılan şirketleri anlatan tercüme ofisi, siz müşterilerimizin sektörde en kaliteli çeviri hizmetini sağlayacak bir kurum olmalıdır. Bu doğrultuda Çevirimvar tercüme ofisi olarak profesyonel çeviri ilkemiz ve müşteri gizliliği esasımızla, çeviri taleplerinizi tecrübeli çevirmenlerimizle işleme alıyoruz.

Kısa Sürede Tercüme Hizmeti Alın

Çevirimvar tercüme ofisi olarak piyasadaki tercüme ihtiyaçlarını karşılamak üzere 4000’i aşkın müşterimize tercüme konusunda yardımcı olmaktayız. Teknik çeviri, ticari çeviri, hukuki çeviri, pasaport çevirisi, medikal çeviri, tıbbi çeviri, lojistik çeviri, web sitesi çevirisi, noter onaylı çeviri, gibi çeşitli alanlarda hizmetinizde olan Çevirimvar tercüme ofisi, hızlı çeviri olanağı ile en kısa sürede hizmet sunar.

Online Tercüme Ofisi Çevirimvar

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çevirimvar tercüme ofisi ile yapabileceğiniz çalışmalardan en başarılı sonuçları alacaksınız. Çevirisini istediğiniz belgelerin niteliğine göre bir çalışmanın ortaya koyulmasının önemini ihmal etmiyor ve terminoloji, alan tecrübesi, dil yetkinliği gibi kilit taşı olan konularda profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Online tercüme bürosu olarak hizmet veren Çevirimvar ekibimiz, tercüme ofisi gezip zaman kaybetmenizi engelleyerek alabileceğiniz en profesyonel çeviri hizmetiniz sunuyor.

Çevirimvar Tercüme Ofisi Yanınızda

Kaliteden ödün vermeyerek yüksek hızlı çeviri hizmeti almanız ve çeviri hizmetimizde memnun kalmanız için Çevirimvar tercüme ofisimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Dosyanızı yükleyin, fiyat teklifinizi alın ve çevirinizi en hızlı şekilde başlatarak profesyonelce yönetelim. Başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve İtalyanca olmak üzere, tüm dil bütünlüğü gereksinimlerinizi kısa sürede karşılıyor, yeminli çeviri hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza anında yetişiyoruz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Tercüme Ofisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek