Altyazı Çeviri Hizmeti

Profesyonel Altyazı Çevirisi Yaptırmanın En Kolay Yolu. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al, Çevirini Başlat. +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Altyazı Çeviri Hizmeti

profesyonel çeviri anlayışıyla müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan tercüme bürosu Çevirimvar, altyazı çevirisi hizmeti kapsamında da birçok farklı ulusal ve uluslararası film, dizi ve belgesel için birçok dilde altyazı çevirisi hizmeti vererek rüştünü ispatlamıştır.

Altyazı çevirisinde yalnızca kaliteli çevirinin değil aynı zamanda dakikalarla uyumlu senkron ve yeterli sayıda kelime kullanımıyla profesyonel çeviri hizmeti sunulmaktadır. Altyazı çevirisinde bir diğer dikkat edilen konu da kültürel öğelerin çevirisinde izleyiciye aynı duyguyu aktarabilmektedir. Yalnızca filmlerle sınırlı olmayan altyazı çeviri portfolyomuzda, belgesel çevirisi, video altyazı çevirisi, tanıtım filmi çevirisi gibi birçok farklı tercüme hizmetine imza atıyoruz.

Ulaşımı ve kullanımı oldukça kolay olan internet sitemize ulaşarak tercüme talebi vermek oldukça kolay. Tercüme talebiniz alanında uzman ve profesyonel tercüman grubumuza iletilecek ve istekleriniz hızlı bir biçimde gerçekleştirilecektir.

Altyazı Çevirisinde Uyulması Gereken Kuralları Biliyoruz

Altyazı çevirisinde uyulması gereken kuralların bilincinde olarak, zaman kodlarına göre cümle satırlarına dikkat ediyor, her satır uzunluğunun alt ve üst sınırlarını bilerek altyazı metinlerini izleyiciyle buluşturuyoruz. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca ve daha birçok dilde altyazı çevirisini profesyonel çevirmen kadromuzla hızlı ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Altyazı çevirisi için yalnızca metin çevirisine odaklanmıyor ayrıca film vb. kaynak videonun tercüman tarafından izlenmesini sağlıyoruz. Altyazı çevirisinin yanı sıra deşifre hizmeti de sunarak öncelikle orijinal dilde altyazının hazırlanmasını da sağlıyoruz.

Altyazı çevirisi alanında tecrübeli tercümanlarımız ile istekleriniz büyük bir profesyonellikle gerçekleştirilmektedir. Altyazı çevirisi için uygun ücretler ve profesyonel kadrosu ile Çevirimvar online tercüme bürosu kesinlikle doğru bir adres olacaktır.

7/24 Altyazı Çevirisi

Çevirimvar olarak kaliteden ödün vermeden zamanında teslim edilen çevirilerin yanı sıra, altyazı çevirisine ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Ana sayfamızda yer alan çeviri yaptır üzerinden fiyat teklifi alarak, güvenilir altyazı çevirisi yaptırabilirsiniz. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 altyazı çeviri siparişi verebilir, uzman çevirmen kadromuzla çalışarak avantajlı paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Online tercüme bürosu olmanın avantajlarından biri de esnek çalışma saatleridir. Mesai saatlerinin esnekliği sayesinde istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve tercüme talebinde bulunabilirsiniz ya da tercüme talebinize eklemeler yapabilirsiniz. Çevirimvar online tercüme bürosu üstün ulaşılabilirliği ile 7/24 hizmetinizde.

ÜÇ ADIMDA ALTYAZI ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Altyazı Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Altyazı çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek