Sözleşme Tercüme Hizmeti

Sözleşme Tercümesi İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar profesyonel çeviri adresi olarak sizlere en hızlı çeviri garantisi ile hukuk çevirisi kapsamında sözleşme çeviriniz için uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Alacağınız tüm hizmetler firmamızın gizlilik ve güvenlik kuralları çerçevesinde gerçekleşmektedir. Birçok alanda önemli olan sözleşmeler, yurtdışı bağlantılarınızı sürdürmek veya edinmekte, yasal yükümlülükleri beyan etmekte ve hukuki açıdan oldukça yüksek bir değer taşımakta olduğu için Çevirimvar tercüme bürosu olarak sözleşme çevirisi hizmetinde gizlilik ilkelerine önem veriyoruz. İhale şartnamesi, mahkeme kararı çevirisi, vekâlet çevirisi gibi alanlarda da çalışan uzman kadromuz, yeminli çeviri, kaliteli çeviri, birebir uygunluk taşıyan çeviri gibi birçok avantajı sizlere sunuyor.

Sözleşme Çevirisi Nedir?

Bir hukuki çeviri türü olan sözleşme çevirisinde, kaynak dilin hukuk sistemi hedef dilinkine uygun bir şekilde çevrilmelidir. Hukuk alanı ile birebir etkileşim gerektiren sözleşme çevirisi alanı bu açıdan oldukça titiz bir çalışma gerektirir. İki dilde sahip olunması gereken mutlak bir hakimiyet, çevirmenler tarafından yapılacak araştırmalar ve hukuk sistemleri üzerine bilgi sahibi olunması gereken sözleşme çevirisini Çevirimvar çeviri firmamız ile en doğru şekilde yürütüyoruz.

Sözleşme Çevirisinde Doğru Adres

Ayrıca bu hizmetleri sunarken web sitemiz üzerinden online destek de veriyoruz.7/24 çalışma süremizle Çevirimvar çeviri bürosu olarak sözleşme çevirisi işlemlerinizde yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Akademik çeviri, medikal çeviri, resmi belge çevirisi, web site çevirisi gibi uzmanlık isteyen çevirilerin yanı sıra diploma, dilekçe, transkript, vize ve konsolosluk, kredi sözleşmesi, iş yeri sözleşme çevirisi, telif hakkı sözleşme çevirisi gibi şartname-sözleşme çevirisini kusuruz bir şekilde yapıyoruz.

Sözleşme Çevirisinde Profesyonelliğimizi İspatlıyoruz

Globalleşen dünyada farklı ülkelerin vatandaşları arasında hukuki bağların artması, uluslararası ekonomi alanının genişlemesi hukuki çeviri hizmetinin önemini arttırdığı için uzmanlığın sözleşme çevirisi sürecinin gelişmelerle eşdeğer ilerlemesi gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple sözleşme çevirisi yapılacak metnin içeriğine ve dâhil olduğu hukuki alana göre çevirmen tercihi yapıyoruz. Çevirimvar online tercüme bürosu ileri teknolojiye dayanan alt yapısı, profesyonel proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde müşterilerine yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlarla çeviri hizmeti sağlıyor.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Sözleşme Tercümesi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek