Akademik Çeviri Sitesi Çevirimar'a Hoş Geldiniz

Çevirimvar, profesyonel akademik çeviri hizmeti sunan bir çeviri sitesidir. Makale çevirisi, tez ve tez özeti çevirisi için doğru adrestesiniz. Bilinen birçok akademik çeviri sitesinin aksine %100 profesyonel insan çevirisiyle kurumsal ve bireysel birçok müşteri talebini yerine getirmektedir. Tercüme bürosu aramak veya kaliteli çeviri yaptırmak için araştırmaya vakit ayırmak yerine, Çevirimvar’un uygun paketleri sayesinde profesyonel çeviri hizmeti alabilirsiniz. Akademik çeviri sitesi denildiğinde ilk akla gelen makine çevirisi sunan akademik çeviri siteleri olmakta birlikte güvenilir ve doğru çeviri için uzmanlarla çalışılmalıdır. Akademik çeviri sitemiz sayesinde yeni nesil tercüme hizmeti anlayışıyla, hangi şehirde olduğunuzun bir önemi olmaksızın bir akademik çeviri sitesinden beklentilerinizin tamamına yanıt bulabilirsiniz.

%100 İnsan Çevirisi

Dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi akademik çeviri sitesine sadece bir tık uzaktasınız. Çevirimvar teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen akademik çeviri sitesine sahip bir tercüme bürosudur. İngilizce akademik çeviri sitesi, Almanca akademik çeviri sitesi, Rusça akademik çeviri sitesi veya Arapça akademik çeviri sitesi ve daha birçok dil çiftinde profesyonel akademik çeviri sitesi olarak pek çok alanda profesyonel yeminli çeviri hizmeti sunmaktayız. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak, akademik çeviri sitemiz çeviri taleplerinizi karşılamak için 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Çevirimvar akademik çeviri sitesi kaliteden ödün vermeden, tüm siparişlerinizde titiz ve özenli bir şekilde hareket ederek mutlaka alanında uzman bir editör tarafından dosyanızın son okuması gerçekleştirildikten sonra dosyanızı teslim eder. Akademik çeviri sitelerinde ücretsiz çeviri programları ile yapılan çevirinin son derece hatalı ve eksik olabileceğini göz önünde bulundurarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde çevirinizi teslim almak için akademik çeviri sitemizden anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Uzman Tercüman Ekibi

Akademik yazılar büyük emek ve çalışma sonucu ortaya çıkan metinlerdir. Akademik çeviri sitesi olarak akademik metne verilen emeğin farkındayız ve Çevirimvar online akademik çeviri sitesi olarak aynı emeği ve ilgiyi tercümeye vermekteyiz. Makaleniz ya da teziniz uzman ve profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilecek ve gerekli araştırma tercümeye başlamadan gerçekleştirilecektir. Terim tutarlılığı ve akıcı bir tercüme için Çevirimvar akademik tercüme sitesi doğru adres olacaktır. Tercüme tamamlandıktan sonra gözden kaçmış olabilecek hataları gidermek için son okuma gerçekleştirilecektir. Certification of editing ve ISO belgelerimiz ile yapacağımız tercümeye güvenebilirsiniz.

Akademik çeviri sitesi olarak eğitim bilimleri, son okuma, paraphrasing, çeviri kontrol hizmeti, benzerlik kontrolü, olgu sunum tercümesi, intihal raporu hizmeti, ölçek uyarlaması, benzerlik oranı düşürme işlemi, maintext makale tercüme ve redaksiyon gibi tüm hizmetleri sunuyoruz.

ÜÇ ADIMDA AKADEMİK ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  ÇEVİRİ YAPTIR

Akademik Çeviri Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Akademik çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ÇEVİRİ YAPTIR

11111

Akademik Çeviri Sitesi - Ortalama: 4.7 (Toplam 9 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek