Tercüme Siteleri

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Siteleri Arasında En Kaliteli ve Hızlı Hizmeti Hedefleyin.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Online tercüme bürosu olarak Çevirimvar, akademik, teknik, tıbbi, medikal, hukuki gibi birçok alanda profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır. Üstelik Çevirimvar çeviri merkezi tarafından çeviri veya tercüme hizmeti almak için yol gitmenize, telefon başında beklemenize ya da mesai saati beklemenize gerek yok. 7 gün 24 saat online tercüme hizmeti sunan Çevirimvar, çeviri hizmetine dair her işlemi online web sitesi üzerinden yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerine evlerinden ya da ofislerinden kahvelerini yudumlarken ve günlük rutinlerinden ödün vermeden çeviri ve tercüme siparişi oluşturma imkânı sunan Çevirimvar çeviri merkezi, hiç şüphesiz ki çeviri sektöründe yeni bir soluk niteliğindedir.

Online Tercüme İçin Tek Adres

Online tercüme hizmeti almak için çeviri sektöründe birçok insan kaynaklı ve bilgisayar tabanlı platform faaliyet göstermektedir. Çevirimvar tercüme bürosu, Türkiye’nin ilk ve tek ISO Belgeli tercüme platformu olarak, 4 farklı alanda yeterliliğini kanıtlayarak, rakiplerinin bir adım önüne geçmiştir. Ayrıca, her alana özel tercüman ataması sistemi ile de hedeflenen çeviri kalitesine rahatlıkla ulaşan Çevirimvar tercüme bürosu, öncelikle müşteri memnuniyeti hizmeti ile hizmet vermektedir.

Anında Fiyat ve Sorunsuz Çeviri Hizmeti

Çeviri siparişi oluşturmak artık Çevirimvar ile çok daha kolay. Her çeviri siparişine aynı objektiflikte ve özenle yaklaşan Çevirimvar, siz müşterilerine anında fiyat teklifi sunmaktadır. Çeviri dosyasını yükle, anında fiyat al ve ödeme yap adımlarını takip etmeniz gereken Çevirimvar bünyesinde, çeviri siparişleri hızlı çeviri hizmeti ile de teslimat gününde önce ya da en geç teslimat gününde sahiplerine teslim edilmektedir. Ayrıca, çeviri hizmeti sonlandıktan sonra herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda ücretsiz revize hizmeti de sunan Çevirimvar çeviri bürosu, çeviri hizmeti için iyiyi değil mükemmeli hedeflemektedir.

Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu