Ücretli Çeviri Hizmeti

Profesyonel Ücretli Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Ücretli Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu

Yeni nesil tercüme bürosuyla, profesyonel çeviri hizmeti sağlayan Çevirimvar; müşterilerine 7/24 hizmet verdiği gibi, yalnızca Türkiye çapında değil dünyanın neresinde olursanız olun size ücretli çeviri hizmeti sunmaktadır. En uygun fiyata, her sektöre uygun, doğru ve eksiksiz ücretli çeviri için sistemimize hangi formatta olursa olsun çevirisinin yapılmasını istediğiniz dosyanızı yükleyerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm dillerde ücretli tercüme için 7/24 sipariş verebilir, mesai saatleri dışında yeminli çeviri için de teklif alabilirsiniz. profesyonel çeviri aşaması tamamlandıktan sonra metin editör kontrolünden geçirilip gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra müşteriye zamanında teslimat gerçekleştirilir. Ücretli çeviri yaptırmak Çevirimvar tercüme bürosu sayesinde artık çok kolay.

Ücretli Çeviri İçin Profesyonellerle Çalışın

Ücretli çeviri denildiğinde profesyonel çeviri hizmeti akla gelmektedir. Birçok çeviri programını internet üzerinden bulabilirsiniz ancak, bu çeviri hizmetini sunan sitelerin makine çevirisi hizmeti sunduğunu ve hiçbir şekilde insan çevirisi kalitesinde ve doğruluğunda olamayacağını aklınızdan çıkarmayınız. Bu nedenle her zaman için profesyonel ücretli çeviri yaptırmanızı önermekteyiz. Aksi takdirde otomatik çeviriyle; hiçbir şekilde editör tarafından kontrol edilmemiş, proofreading yapılmamış, tamamen makine çevirisiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Ücretli Çeviri Yaptırın

Profesyonel ücretli çeviri hizmeti sunan Çevirimvar sizlere uzman ekibiyle hizmet vermeye ve müşterilerine 7/24 ücretli çeviri imkanı sunarak uygun tercüme fiyatları sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca başta olmak üzere birçok dil çiftinde ücretli çeviri hizmetini, özgeçmiş çevirisi, makale çevirisi, akademik çeviri, hukuk çevirisi ve tıp çevirisi gibi birçok alanda sunan profesyonel çeviri ofisi Çevirimvar; en geç bir saat içerisinde hızlı destek prensibini benimsemiştir.

Ücretli Çeviri Hizmeti

Çevirimvar online tercüme bürosu en uygun fiyatla ücretli çeviri hizmeti almak mümkün. Uygun tercüme fiyatları ile Çevirimvar ile dünyanın neresinde olursanız olun paralı çeviri hizmeti için doğru adres olacaktır. Dosyanızı yüklediğiniz anda kelime sayımı yapılarak ücret ve öngörülen teslimat zamanı belirlenir. Yani çeviri işlemini başlatmadan çeviri hizmetinin ücretini ve tahmini teslimat zamanını öğrenebilmek mümkün. Dosyanız tercüme edilir, kontrol edilir ve son okuması yapılır, böylece tercümedeki hata oranı minimuma indirilmiş olur.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Ücretli Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek