Paraphrasing Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Paraphrasing Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Güvenilir Paraphrasing Yöntemi

Paraphrasing bir metnin anlamı aynı kalmak koşuluyla şekil olarak değiştirilmesi anlamına gelmektedir. Paraphrasing bir çeşit dolaylı alıntılama olduğundan dolayı, profesyonel çeviri hizmeti veren tercüme büroları haricinde profesyonel ve teknik bilgisi olmayan kişiler tarafından yapıldığı takdirde sonucunda yaptırımı olan intihal suçuna dönüşmektedir. Çeviri merkezi Çevirimvar, profesyonel tercüman kadrosu ile paraphrasing alanında güvenilir çeviri ve teknik çeviri hizmeti vermektedir.

Paraphrasing dikkatli yapılmadığı takdirde birtakım sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Özellikle son zamanlarda tez ve manuscript makale yazım sürecinde çıkan yeni yönetmelikle birlikte kopyala-yapıştır şeklinde yazılmış tezler kabul görmemektedir. Son zamanlarda çeviri programı adı altında ortaya çıkan yazılımlar olsa bile, işlev olarak çeviri önerisi sunmaktan öteye gidememektedirler. Bu durum, paraphrasing alanında da yeminli çeviri ve akademik çeviri hizmeti veren Çevirimvar tercüme bürosuna olan rağbeti arttırmaktadır. Uzman tercüman kadrosuyla çeviri hizmeti veren Çevirimvar, 7/24 online hizmet verip kişilere kaliteli paraphrasing hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Paraphrasing

Paraphrasing yaparken cümle cümle ilerlemek yerine öncelikli olarak metnin tamamını anlama metodu kullanılmaktadır. Bu sebepten, paraphrasing alan uzmanlığı ve güçlü dil bilgisi gerektirmektedir. Aksi takdirde, benzerlik oranının yüksek çıkması, gerçek anlamın dışına çıkılması, teknik terim ve cümle hataları gibi ciddi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Çevirimvar çeviri bürosu, paraphrasing alanında gereken özelliklerin hepsini barındırdığından güvenilir çeviri adresidir.

Paraphrasing Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu