Redaksiyon Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Redaksiyon Hizmeti Almak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

profesyonel çeviri denildiğinde akla ilk gelen adres olma yolunda sağlam adımlar atan tercüme bürosu Çevirimvar, yalnızca çeviri değil aynı zamanda redaksiyon, proofreading gibi birçok hizmeti de sunmaktadır. Tamamlanmış bir metin üzerinde gerekli olabilecek son kontrolleri yaparak metni iyileştirme işlemi olarak tanımlanabilecek olan redaksiyon hizmeti için profesyonel çevirinin adresi Çevirimvar çeviri bürosu olmaya devam ediyor. Çeviri bağlamında redaksiyon, çevirisi yapılmış metin üzerindeki imla hataları, gramer hataları, yazım yanlışları düzeltimi ve anlamsal kaymaların, tutarsızlık ve mantıksal bozuklukların giderilmesi işlemlerini kapsar. Redaksiyon işlemi, redaksiyon alanında uzmanlar tarafından gerçekleştirilmeli ve redaksiyon sonunda hatasız bir sonuç alınmalıdır. Çevirimvar online tercüme bürosu ile profesyonel ve tecrübeli redaksiyon ekibine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çevirilerinizde Redaksiyon Hizmeti

Çevirimvar online tercüme bürosu, redaksiyon işlemlerinde kaliteli çeviri ilkelerinden ödün vermeyerek alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli bir redaksiyon ekibi ile çalışır. Gerekli durumlarda talep edebileceğiniz hızlı çeviri hizmetini sağlar, belgeleriniz ve yine talepleriniz doğrultusunda yeminli çeviri hizmeti sunarız. Çevirimvar online çeviri bürosu olarak, redaksiyon işleminin çevirilerinizin en doğru haline ulaşmış olması açısından ne derece önemli olduğunu biliyoruz ve gereken kaliteli profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Profesyonel Redaksiyon İşlemi

Çevirilerin hatasız olmasını sağlamak ve müşterilerimize yüksek kaliteli tercüme sunmak en öncelikli hedeflerimizden olduğu için Çevirimvar olarak redaksiyon hizmetini her ayrıntısına kadar titizlikle sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti ve gizliliğinden asla ödün vermiyor, gerekli durumlarda bizlere hemen ulaşabilmeniz için 7/24 online destek seçeneği sunuyoruz.

Çevirilerinizi Bize Emanet Edin

Çevirimvar olarak editör seçiminde de çevirmenlerimizde olduğu kadar seçici davranıyor ve redaksiyon işlemlerinizin uzman redaktörler tarafından tamamlandığından emin oluyoruz. Uygun fiyatlar ve farklı çeviri alanları ile hizmet veren Çevirimvar olarak sizleri kapı kapı çeviri ofisi aramaktan kurtarıyor ve online sistemimiz üzerinden her türlü sorunuza çözüm bularak redaksiyon işlemini hizmetinize sunuyoruz. Hukuki çeviri, tıbbi çeviri, akademik çeviri, teknik çeviri, oyun çevirisi, websitesi çevirisi ve daha birçok alandaki çeviri hizmetlerimizden yararlanmak için Çevirimvar’ı ziyaret edip belgenizi bize ulaştırarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Redaksiyon Kalite Garantisi

  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek