Uzman Tercüme Hizmeti

Uzman Çeviri Gerektiren Dosyalarınızın Çevirisini Profesyonellere Yaptırın.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

profesyonel çeviri hizmetinde lider tercüme ofisi Çevirimvar olarak, siz müşterilerimize ihtiyaç duyduğunuz alanlarda en iyi çeviri sonucu için uzman çeviri ile yardımcı oluruz. Belge çevirisi, metin çevirisi veya rapor çevirisi olsun güvenilir çeviri ve doğru tercüme gerçekleştirmek için her biri kendi alanında eğitimli, uzman çeviriye hakim olan çevirmenlerle çalışıyoruz. Uzman çeviri esasımız ile kapsamlı hizmet sunuyor ve çevirilerinizde yanlışa yer vermiyoruz.

Neden Uzman Tercüme Hizmeti?

Hukuk çevirisi, akademik çeviri, teknik çeviri, mühendislik çeviri gibi alanlar da dahil olmak üzere birçok alanda verdiğimiz uzman çeviri garantisi ile çeviri bürosu sistemini bilgisayar ve akıllı telefonlarınıza taşıyoruz. Uzman çeviri denildiğinde yalnızca çeviri hizmeti verdiğimizi söylemek eksik olur. Alana özgü terim kullanımı, gerektiğinde kültürel öğelerin özenle kültüre yansıtılması, yerelleştirme ve daha birçok farklı ayrıntının da yer aldığı tercüme hizmetimizde ücretsiz revize aşaması ve kalite kontrol aşamaları da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Gizlilik esasından ödün vermeyerek uzman çeviri koşulunu asla aksatmıyoruz. Sektörde sizlere sağladığımız kalite farkı için siz de marka tescilli Çevirimvar uzman çeviri hizmetlerinden yararlanın.

Zamanında Teslimat

Talep ettiğiniz belgelerinizde sizlere hızlı çeviri seçeneği de sunuyoruz. Kurumsal veya bireysel müşterilerimiz için vaktin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Uzman çeviri ağımız sayesinde bütün çeviri aşamalarınız tamamlıyor, son kontrollerimizi yapıyor ve sizlere 7/24 bize ulaşabileceğiniz bir destek hattı sağlıyoruz. Kaliteli çeviri aldığınızdan emin olmak için uzman çeviri bürosu Çevirimvar’a hemen ulaşabilirsiniz.

Uzman Tercüme Ekibi

Uzman çeviri sistemimiz sizlere çevirinizin hangi aşamada olduğunu gösteren çeviri takip imkanı sunuyor. Uzman çeviri ilkesi ile çalışarak sizlere sağladığımız bu imkan ile süreçten haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizlere her an ulaşabilir ve uzman çeviri ekibimiz ile çeviri talebinizin hızla ilerlediğinden emin olabilirsiniz. Uygun çeviri fiyatları ve yeminli çeviri seçenekleri ile sektörde en profesyonel hizmet sağlayıcı olmaya devam ediyor ve uzman çeviri konusunda müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

ÜÇ ADIMDA UZMAN ÇEVİRİ
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Uzman Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek