Güvenilir Çeviri Hizmeti

Güvenilir Çeviri İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Teknolojik gelişmelerle online platformlara taşınan çeviri piyasasından en büyük beklentilerden biri güvenilir çeviri. Çeviri sonucunun uygunluğundan emin olmalı, çeviri yapılmasını istediğiniz belgelerin takibini yapabilmeli, ücret ve teslim tarihleri konusunda sorun yaşamamalı, çeviri hizmeti verenle iletişimde kopukluk yaşamamalı ve gizlilik ile ilgili sorunlarla karşılaşmamalısınız. Bütün bu çeviride güven odaklı kriterlerin toplandığı bir sanal büro, Çevirimvar, bünyesinde gelişmeye devam eden ve hatalara yer vermeyen kadrosuyla çevirilerinizde yardımcı olmak için sizleri bekliyor.

Güvenilir Çeviri Çevirimvar

Bahsettiğimiz gibi, teknolojik gelişmeler ışığında internet üzerine kurmuş olduğumuz büromuz, gelişmelerin getirdiği yenilikler ve aranan çeviri-çevirmen profilinin farkında. Uzmanlık alanlarını edinmiş olan çevirmen kadromuz, dil gelişimindeki süreci yakından takip ederek kaynak ve hedef dil arasında aktarılması oldukça önemli olan durumsal olay örgüsünü de güvenilir çeviriye yansıtıyor. Çeviri hacmi gün geçtikçe artıyor ve kolaylık getiren ilerlemelerle birlikte çeviride güven sağlayarak güvenilir çeviri yapan bir ekibe olan ihtiyaç daha da artıyor.

Her Alanda Güvenilirlik

Çevirimvar ekibi olarak, sizlere çeviride en ince detaya kadar profesyonellikle işleyen bir hızlı çeviri süreci sunuyoruz. Özgeçmiş çevirisi, akademik çeviri, tıp çevirisi, hukuk çevirisi, işletme, insani bilimler, sosyal bilimler ve web sitesi çevirileri gibi birçok alanda gizlilik esasına uyuyor ve çeviride güvenilirlik odağında, yeminli online tercüme hizmeti veriyoruz. Alacağınız hizmetle, çok sayıda çeşitli dünya dilleri çevirilerimiz, zamanlama doğruluğu, anlatım ve dil bütünlüğü, uzman destek ve kontrol, revize hizmeti ve 7/24 iletişim olanağını web ortamından sizlere uygun hale getiriyoruz. Talep, sorun ve sorularınıza yardım sağlamak adına düzenli bir şekilde yürüttüğümüz güvenilir çeviri, hizmetimizin birçok yönünden sizlere aktardığımız bir unsur olmaya ilk günden itibaren devam ediyor. Sistemimiz sayesinde çevirinizin hangi aşamada olduğunu görebilmeniz ve en geç bir saat içerisinde sorularınıza geri dönüş almanız mümkün.

Güvenilir ve profesyonel çeviri hizmetimizden yararlanarak siz de zamandan tasarruf edebilir, her alanda ihtiyacınız olan çeviri hizmetine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Güvenilir Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek