Epikriz Raporu Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Epikriz Raporu Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Epikriz tercümesi, ameliyat raporu çevirisi, tıbbi makale çevirisi, prospektüs çevirisi gibi, profesyonel medikal çeviri ve tıbbi çeviri için en doğru adres Çevirimvar tercüme bürosuna hoş geldiniz. Epikriz tercümesi için kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek profesyonel, hızlı epikriz tercüme hizmeti sunan Çevirimvar yeminli çeviri ofisi, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tık uzağınızda.

Epikriz Tercümesi Nedir?

Epikriz, bir hasta hastaneye başvurduğunda kendisi için açılan bilgi ve hastalığı ile ilgili yapılan çalışmaların tedavilerin yazıldığı evraktır. Bu evrakla birlikte farklı bir hastanede tedavi olmak isterse hasta o evrakla daha önce aldığı tedaviyi yeni doktoruna aktarmış olur. Medikal çeviri veya tıbbi çeviri kapsamında ele alınan epikriz tercümesi oldukça hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Çevirimvar profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme bürosu olarak hekim düzeyinde tıbbi deneyim sahibi tercümanlarımız ile tıbbi, medikal çeviri kapsamında epikriz tercümesi hizmeti sunmaktayız.

Epikriz Tercümesi

Medikal alanlarla alakalı sözlü ve yazılı tercümeler insan hayatını ilgilendirdiğinden epikriz tercüme yanlışları onarılması söz konusu olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bu nedenle doğru çeviri bürosunu seçmek hayati önem taşır. Epikriz tercümesi hizmeti almak için, güvenilir tercüme ofisi Çevirimvar online çeviri platformunu ziyaret edebilirsiniz. İngilizce epikriz tercümesi, Almanca epikriz tercümesi, Rusça epikriz tercümesi başta olmak üzere birçok dil çiftinde profesyonel epikriz tercüme hizmeti sunan Çevirimvar tıbbi tercüme alanında uzman çevirmenlerle %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Online çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 tıbbi çeviri kapsamında epikriz tercüme siparişi verebilirsiniz.

Epikriz Raporu Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek