Bağışıklık Sertifikası Nedir?

Covid-19 ve etkilerinin hayatımıza girmesi hatta hayatımızın tam merkezinde bir yere oturması ile pandemi öncesi yaşamlarımızdan apayrı bir yaşam sürmeye başladık. Bu süreç epeyce uzun sürdüğünden, artık bir noktada eskiye az da olsa dönebilme ihtimalleri öne sürüldü. Bu durum için ise hayatımıza bağışıklık sertifikası gibi yeni uygulamalar ve kavramlar girdi. Bağışıklık sertifikası uygulaması ilk olarak Almanlar tarafından öne sürülmüş ve kanında Covid-19 antikoru taşıyan kimseleri kapsayan bir uygulamadır. Bu kişiler ya hastalığı atlatmış ya da hastalığa karşı kendiliğinden bağışıklıdır. Bağışıklık sertifikası, özellikle iş hayatında normalleşmenin sağlanabileceği konusunda geliştirilmiş bir belgedir. Bu belge sayesinde bağışıklı olduğu tasdiklenen bireyler tedbirlere takılmadan “daha normal” şekilde işlerine devam edeceklerdir. Bağışıklık sertifikası olarak genellenen belgeler her ülkede aynı isimlendirilmez. Örneğin, Amerika’da “certified-recovered” belgesi olarak bilinir.

Bağışıklık Sertifikası Tercümesi Ne Zaman Gerekir?

Covid-19 ile yeni yeni alıştığımız bazı prosedürler bulunmakta. Çevirimvar ekibi olarak bu yeniliklere kayıtsız kalmıyor, bulunduğumuz sektör adına bu tür işlemler için hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Bağışıklık Sertifikası özellikle uluslararası bir iş akışı döngüsünde yer alan kişiler için gerekir. Belirli bir ülkeden aldığınız bağışıklık sertifikası tercüme edilmelidir ki diğer ülkelerde de geçerli olabilsin. Çevirimvar olarak Bağışıklık Sertifikası uygulamasının ciddiyet ve öneminin bilincindeyiz. Dolayısıyla bağışıklık sertifikası tercümesi talepleriniz için uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Üstelik yapacağınız işlem çok basit! Üç adımda tercüme hizmetinizi başlatabilirsiniz. Çevirimvar üzerinden belgenizi yükleyebilir, anında fiyat bilgisi alabilir ve ödemenizi tamamlayarak çevirinizin başlatılması için onay verebilirsiniz. Geliştirdiğimiz Çeviri Takip Sistemi ile tercüme işleminizin ilerleyişini her an takip edebilirsiniz.

Bağışıklık Sertifikası Tercümeleriniz için Çevirimvar

Çevirimvar online tercüme ofisi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet garantisi ile bağışıklık sertifikası tercümesi siparişlerinizi yanıtlamaya hazır. Canlı Destek Sistemimiz, mail adreslerimiz ya da telefon numaralarımız yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme talebinizin en kaliteli hizmetler doğrultusunda ele alınması ve sonucunda size beklediğiniz profesyonellikte bir tercüme iletilmesini istiyorsanız, siz de tercümesini talep ettiğiniz belgeyi sistemimize yükleyin ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede deneyimleyen, sayısı 4000’in üzerindeki müşterilerimizden biri olun. İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça gibi pek çok farklı dilde sürdürdüğümüz tercüme hizmetlerimiz ve Çevirimvar bünyesinde deneyimlemiş olduğumuz yine pek çok farklı belge türleri bulunmaktadır. Hemen web sitemizi ziyaret ederek üç adımda tercüme sürecini başlatabilir, en geç planlanan teslimat gününde tercümenizi tüm kontrollerden geçmiş ve uzmanlarımız tarafından tasdiklenmiş olarak geri alabilirsiniz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Tercüme Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek