Coronavirüs Bilgilendirme Belgeleri

Ülkemizde de Corona Virüs (COVID-19) vakalarının artmasıyla beraber firmaların çalışanlarını bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik çalışmaları hız kazanmaya başladı. Bu süreçte kurumsal firmaların bünyesindeki çalışanlarını doğru bilgilendirebilmesi büyük önem taşıyor. Bu noktada Çevirimvar, bu bilgilendirme sürecinde tercüme hizmeti konusunda sizinle birlikte çalışıyor. Corona virüs için alınması gereken önlemler, temizlik ve hijyen veya uzaktan çalışma ile ilgili olarak yapılacak tüm bilgilendirmelerin İngilizce, Almanca gibi dillere tercümesi konusunda sizlere destek sağlamaktadır.

Corona Önlemleri Tercümesi

Firma veya kurum olarak Corona virüs tehdidine karşı alınması gereken önlemleri içeren dosyanızın tercümesi için Çevirimvar üzerinden beklemeden siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Corona virüs ile ilgili bilgileri içeren dosyanızı yükleyin, beklemeden anında fiyat bilgisi alın, tercüme işleminizi başlatın. Corona virüs ile ilgili tercümeleriniz tıbbi uzmanlık alanı olan tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sağlık ile ilgili tercümelerin doğruluğunun büyük önem taşıdığının bilincinde olarak tercümeleri gerçekleştiren Türkiye'nin ilk ve tek ISO kalite belgelerine sahip tercüme bürosu Çevirimvar, bu süreçte de güvenilir bir iş ortağı olarak sizlere tercüme hizmeti sunmaya devam ediyor.

Coronavirüs tehlikesi ile ilgili olarak kurumsal firmalar ve kurumlar çalışanlarını bilgilendirmenin yanında kamuoyunu da bilgilendirmelidir. Bu noktada konu ile ilgili izlenen politikalar ve atılan adımların firma ile ilişkili olarak İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça gibi dillere tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu önlemlerin tercümesi konusunda Çevirimvar, medikal tercüme konusundaki tecrübesi ile kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Tercüme Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek