Coronavirüs Önlemleri Tercümesi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Coronavirüs Önlem ve Bilgilendirme Belgeleri Tercümesi. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Coronavirüs Firma Bilgilendirme Belgeleri

Ülkemizde de Corona Virüs (COVID-19) vakalarının artmasıyla beraber firmaların çalışanlarını bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik çalışmaları hız kazanmaya başladı. Bu süreçte kurumsal firmaların bünyesindeki çalışanlarını doğru bilgilendirebilmesi büyük önem taşıyor. Bu noktada Çevirimvar, bu bilgilendirme sürecinde tercüme hizmeti konusunda sizinle birlikte çalışıyor. Corona virüs için alınması gereken önlemler, temizlik ve hijyen veya uzaktan çalışma ile ilgili olarak yapılacak tüm bilgilendirmelerin İngilizce, Almanca gibi dillere tercümesi konusunda sizlere destek sağlamaktadır.

Corona Virüs Önlemleri Tercümesi

Firma veya kurum olarak Corona virüs tehdidine karşı alınması gereken önlemleri içeren dosyanızın tercümesi için Çevirimvar üzerinden beklemeden siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Corona virüs ile ilgili bilgileri içeren dosyanızı yükleyin, beklemeden anında fiyat ve teslimat bilgisi alın, tercüme işleminizi başlatın. Corona virüs ile ilgili tercümeleriniz tıbbi uzmanlık alanı olan tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sağlık ile ilgili tercümelerin doğruluğunun büyük önem taşıdığının bilincinde olarak tercümeleri gerçekleştiren Türkiye'nin ilk ve tek ISO kalite belgelerine sahip tercüme bürosu Çevirimvar, bu süreçte de güvenilir bir iş ortağı olarak sizlere tercüme hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kurumsal Çalışan Bilgilendirme

Coronavirüs tehlikesi ile ilgili olarak kurumsal firmalar ve kurumlar çalışanlarını bilgilendirmenin yanında kamuoyunu da bilgilendirmelidir. Bu noktada konu ile ilgili izlenen politikalar ve atılan adımların firma ile ilişkili olarak İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça gibi dillere tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu önlemlerin tercümesi konusunda Çevirimvar, medikal tercüme konusundaki tecrübesi ile kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor.

Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek