Wordpress Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Wordpress Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

WordPress Po Dosyası Tercümesi

Birçok dil çiftinde ve birçok alanda kaliteli ve profesyonel çevirinin güvenilir adresi olan Çevirimvar çeviri merkezi, wordpress tercüme dosyaları için de profesyonel adres. Wordpress tercüme, bir tema ya da eklentinin orijinal dilinden, hedef dile aktarılması işlemidir. Piyasada oldukça fazla wordpress tercüme hizmeti veren bilgisayar tabanlı çeviri merkezi bulunmaktadır. Ancak bu tarz bilgisayar kaynaklı siteler direkt olarak çeviri yaptıklarında, çevirinin kalitesi profesyonel seviyeye çıkamamaktadır. Bunun sebebi ise kalite kontrol denetimi, editör kontrolü gibi aşamaların olmayışından kaynaklanmaktadır. Çevirimvar tercüme bürosu, wordpress tercüme hizmeti verirken de tamamen insan kaynaklı çalışarak, güvenilirliğini daha da arttırmaktadır. Po dosyanız formatı bozulmadan aynı şekilde çevirisi tamamlandıktan sonra çeviriler yerleştirildikten sonra teslim edilir. Tek yapmanız Po dosyanızı güncellemek.

Hızlı Wordpress Tercüme Hizmeti

Online tercüme bürosu Çevirimvar, diğer tüm alanlarda olduğu gibi wordpress tercüme gibi özel çeviri türlerinde de hızlı çeviri hizmetini öncelikleri arasına koymaktadır. +4000 bireysel ve kurumsal müşteri portföyünü günden güne büyük bir hızla arttıran Çevirimvar, tüm çeviri siparişlerine yetişebilmek ve müşterilerini teslimat tarihlerinde yarı yolda bırakmamak adına oldukça sistematik çalışmaktadır. Wordpress tercüme hizmeti alacağınız tercüme bürosu sizi günlerce bekletebileceği gibi, hatalarla dolu bir wordpress tercümesi uygulanmış bir metin de teslim edebilmektedir. Bu sebeplerden, iyi değil kusursuz çevirinin adresi olan Çevirimvar, rakiplerini geride bırakmaktadır.

Wordpress Tercümesinde Dikkat Edilmesi Gerekenleri Biliyoruz

Wordpress .po tercüme en çok rağbet gören çeviri türlerinden birisi. Buna karşın çeviri sonrası tercüme dosyanızın çalışması için po dosyası üzerindeki yerleştirmelerin doğru yapılması büyük önem taşıyor. Estra ücret olmaksızın sizin için po dosyanız üzerinde yerleştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Başta İngilizce tercüme, Almanca tercüme, Fransızca tercüme, İspanyolca tercüme olmak üzere bir çok dilde wordpress tercüme dosyanızın profesyonel çevirisi için bize yazın.

Wordpress Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek