Lokalizasyon Hizmeti İçin Çevirimvar

Lokalizasyon denildiğinde profesyonel çeviriden çok daha farklı bir hizmet anlayışıyla çeviri hizmeti sunan Çevirimvar yerelleştirme kapsamında uzman ve deneyimli çevirmen kadrosuyla yanınızda. Çevirimvar profesyonel tercüme merkezi, lokalizasyon hizmetinde çeviriden çok daha fazlasını size sunuyor. Ürün veya hizmetin sunulacağı hedef kitleye göre kelime seçimlerini SEO uyumlu bir şekilde yaparak web sitenizin çok daha ön sıralarda yer almasını da destekliyoruz. Profesyonel lokalizasyon hizmeti sunan Çevirimvar yalnızca doğru ve kaliteli çeviri değil aynı zamanda pazar ve hedef kitle ihtiyacı doğrultusunda çeviri hizmeti sunmaktadır. Lokalizasyon kapsamında bilgisayar oyunları çevirisi, internet sitesi çevirisi, ürün tanıtım broşür çevirisi, katalog çevirisi, yazılım çevirisi ve telefon uygulamaları çevirisi gerçekleştirilmektedir.

Lokalizasyon İle Dünyaya Açılın

Çeviri ve lokalizasyon birbirinden farklı ele alınmalıdır.Teknik çeviride terimlerin birebir çevrilmesi gerekmekte, tıp çevirisinde aynı şekilde birebir çeviri yapılması gerekirken lokalizasyon dediğimizde profesyonel çeviri yeterli olmayacaktır. Örneğin bir web sitesinin lokalizasyonu yapılırken hangi dile çevrilecekse o dilin kültürü, okuyucuları, hedef kitle ve hedef sektör dikkate alınmalıdır. Yerelleştirme hizmeti öncesinde kapsamlı araştırmalar yapılmalıdır ve bu araştırmalar doğrultusunda yerelleşme hizmeti verilmelidir. Lokalizasyon aslında kısaca bir ürün veya hizmetin farklı bir dilde pazara sunulması öncesi yapılan eylemdir. Çevirimvar tercüme bürosu, lokalizasyon projelerinde uzman bir çevirmen ve içerik yazarı ile birlikte işbirliği içerisinde çalışarak farklı kültür yapılarına yönelik yabancı pazarlara sunulan ürün ve hizmetler için uluslararası düzeyde lokalizasyon hizmeti sunar.

Lokalizasyon ve Websitesi Tercümesi

Lokalizasyon hizmeti alırken oldukça titiz davranan müşterilerine her zaman güvenilir hızlı çeviri hizmeti sunmayı amaç edinmiş Çevirimvar dünyanın neresinde olursanız olun size bir tık uzaklıkta. Örneğin lokalizasyon için kullanacağınız dosyanız bir PO dosyası veya Wordpress üzerinde içerikler olabilir. Lokalizasyon kapsamında profesyonel çevirilerinizde, çevirinizi hem kaliteli hem de zamanında teslim eden Çevirimvar, tercüme bürosu olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda. İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca başta olmak üzere birçok dil çiftinde lokalizasyon hizmeti sunmaktayız. Çevirimvar web sitenizin veya firma kataloğunuzun lokalizasyonu için gizlilik esasına uyarak web sitesi çeviri hizmeti sunmaktadır. Bir web sitesinin lokalizasyonunda ülke özellikleri, kullanılan ifade biçimleri ve kültür değerlendirilerek profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme bürosu Çevirimvar lokalizasyon hizmetinde yerel ihtiyaçlar ve pazara uygun ifade biçimleriyle metninizi yeniden yaratmayı hedefliyor. Kısacası lokalizasyon için doğru adrestesiniz.

Lokalizasyon Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Lokalizasyon projeleriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Canlı Destek