Lokalizasyon hizmeti için doğru adres

Lokalizasyon denildiğinde profesyonel çeviriden çok daha farklı bir hizmet anlayışıyla çeviri hizmeti sunan Çevirimvar yerelleştirme kapsamında uzman ve deneyimli çevirmen kadrosuyla yanınızda. Çevirimvar profesyonel tercüme merkezi, lokalizasyon hizmetinde çeviriden çok daha fazlasını size sunuyor. Ürün veya hizmetin sunulacağı hedef kitleye göre kelime seçimlerini SEO uyumlu bir şekilde yaparak web sitenizin çok daha ön sıralarda yer almasını da destekliyoruz. Profesyonel lokalizasyon hizmeti sunan Çevirimvar yalnızca doğru ve kaliteli çeviri değil aynı zamanda pazar ve hedef kitle ihtiyacı doğrultusunda çeviri hizmeti sunmaktadır. Lokalizasyon kapsamında bilgisayar oyunları çevirisi, internet sitesi çevirisi, ürün tanıtım broşür çevirisi, katalog çevirisi, yazılım çevirisi ve telefon uygulamaları çevirisi gerçekleştirilmektedir.

Lokalizasyon tercümenin de ötesinde

Çeviri ve lokalizasyon birbirinden farklı ele alınmalıdır.Teknik çeviride terimlerin birebir çevrilmesi gerekmekte, tıp çevirisinde aynı şekilde birebir çeviri yapılması gerekirken lokalizasyon dediğimizde profesyonel çeviri yeterli olmayacaktır. Örneğin bir web sitesinin lokalizasyonu yapılırken hangi dile çevrilecekse o dilin kültürü, okuyucuları, hedef kitle ve hedef sektör dikkate alınmalıdır. Yerelleştirme hizmeti öncesinde kapsamlı araştırmalar yapılmalıdır ve bu araştırmalar doğrultusunda yerelleşme hizmeti verilmelidir. Lokalizasyon aslında kısaca bir ürün veya hizmetin farklı bir dilde pazara sunulması öncesi yapılan eylemdir. Çevirimvar tercüme bürosu, lokalizasyon projelerinde uzman bir çevirmen ve içerik yazarı ile birlikte işbirliği içerisinde çalışarak farklı kültür yapılarına yönelik yabancı pazarlara sunulan ürün ve hizmetler için uluslararası düzeyde lokalizasyon hizmeti sunar.

Lokalizasyon için yeni nesil tercüme bürosu deneyimi

Lokalizasyon hizmeti alırken oldukça titiz davranan müşterilerine her zaman güvenilir profesyonel çeviri hizmeti sunmayı amaç edinmiş Çevirimvar dünyanın neresinde olursanız olun size bir tık uzaklıkta. Örneğin lokalizasyon için kullanacağınız dosyanız bir PO dosyası veya Wordpress üzerinde içerikler olabilir. Lokalizasyon kapsamında profesyonel çevirilerinizde, çevirinizi hem kaliteli hem de zamanında teslim eden Çevirimvar, tercüme bürosu olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda. İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca başta olmak üzere birçok dil çiftinde lokalizasyon hizmeti sunmaktayız. Çevirimvar web sitenizin veya firma kataloğunuzun lokalizasyonu için gizlilik esasına uyarak web sitesi çeviri hizmeti sunmaktadır. Bir web sitesinin lokalizasyonunda ülke özellikleri, kullanılan ifade biçimleri ve kültür değerlendirilerek profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme bürosu Çevirimvar lokalizasyon hizmetinde yerel ihtiyaçlar ve pazara uygun ifade biçimleriyle metninizi yeniden yaratmayı hedefliyor. Kısacası lokalizasyon için doğru adrestesiniz.

ÜÇ ADIMDA LOKALİZASYON
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Lokalizasyon Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Lokalizasyon projeleriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Lokalizasyon - Ortalama: 4.8 (Toplam 174 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek