Po Dosyası Çeviri Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Po Dosyası Çevirisi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Wordpress ve Drupal gibi içerik yönetim sistemlerinin lokalizasyonu işleminde kullanılan PO uzantılı dosyalar, içerik yönetim sistemlerinin popülaritesini arttırmasından dolayı büyük bir hızla yaygınlaşmakta. Bu durum da beraberinde, PO dosya çevirisi hizmeti ihtiyacını da doğru orantılı bir şekilde arttırmakta. Bu durumun da farkında olan online tercüme büroları, müşterilerini bu alanda da mağdur etmemek adına, uzman kadroları ile PO dosya çevirisi hizmeti sunmaya başladı. Fakat sektörün gerekliliğinden dolayı hata kabul etmeyen tercüme türlerinden biri olan PO dosya çevirisi hizmeti mutlaka profesyonel tercüme hizmeti standartları çerçevesinde profesyonel tercümanlar tarafından sunulmalıdır. Aksi takdirde birçok işiniz size geri dönebilir, maddi ve manevi sizi daha çok zarara sokabilir.

Profesyonel PO Dosya Çevirisi Hizmeti

PO dosya çevirisi son zamanların popüler bir türü olması sebebiyle her tercümanın bu alanda aynı seviyede bilgi ve deneyime sahip olması beklenemez bir durum. Bu nedenden, PO dosya çevirisi hizmeti vermeden önce öncelikle o alana en uygun tercümanın bulunması gerekmektedir. Kurumsal online tercüme büroları, bu aşamada ekstra hassas davranarak, öncelikle işe almış oldukları çeviri siparişlerinin alanlarını analiz etmekle başlamakta. Böylece, alana uygun tercüman ataması yapabilen online tercüme büroları, profesyonel tercüme hizmeti için ilk adımı atmış bulunmakta. Sonrasında ise oluşabilecek tüm hataları ortadan kaldırmak adına mutlaka deneyimli proofreaderlar tarafından son okuma işleminin de yapılması şart.

Online PO Dosya Çevirisi Hizmeti Dönemi

Geleneksel tercüme bürolarının yerini tamamen online tercüme bürolarına devretmesi ile birlikte artık PO dosya çevirisi hizmeti dahil tüm tercüme alanları için ve dil çiftleri için 7/24 online tercüme hizmeti almak mümkün. Çevirimvar da ISO kalite belgeli online tercüme bürosu olarak, profesyonel ve deneyimli tercüman kadrosu ile PO dosya çevirisi hizmeti vermektedir. Siz de başta PO dosyası çeviri siparişleriniz için ya da başka alanlardan tercüme siparişiniz için uzun yollar gitmeye, telefon başında saatlerce beklemeye ya da mesai saati kovalamaya mecbur değilsiniz. Online tercüme hizmeti sayesinde artık tercüme büroları size bir tık kadar uzaklıkta.

Po Dosyası Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek