Ticari Sicil Kaydı Nedir?

Ticari sicil kaydı tercümesi, bir şirket kurabilmek için ve tacir sıfatına sahip olmabilmek için üçüncü kişileri bilgilendirmek ve bir işletmeyi takip etmek adına oluşturulan kayıt çevirisidir. Bir şirket kurmak için ilk ve kritik bir adım olan ticari sicil kaydı özellikle enternasyonal işlerde ticari sicil kaydı çevirisi hizmeti gerektirmektedir. Eğer Türkiye’deyseniz ve başka bir ülkeyle ya da ülkelerle ithalat ve ihracat işi yapmak istiyorsanız, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının gözetim ve denetimine tabi olan ticari sicili müdürlükleri tarafından tutulan ticari sicil kaydı belgenizi almak zorundasınız. Fakat buna ek olarak, Türkçe dilinde temin edilen bu belgenin ticari sicil kaydı tercümesi kapsamında hızlı çeviri hizmeti veren çeviri merkezi tarafından kaliteli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çevirimvar çeviri bürosu, ticari sicil kaydı tercümesi hizmeti verdiğinden dolayı, bu alanda da sizlerin yanında.

Hızlı Ticari Sicil Kaydı Tercümesi

Ticari sicil kaydı almak oldukça meşaketli bir iş olup büyük önem taşımaktadır. Ticari sicil kaydı gerektiği takdirde en kısa zaman içerisinde alınması gereken durumlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Tam bu noktada, ticari sicil kaydı tercümesi belgesinin temininden sonra gereken bir durum olursa, online tercüme bürosu olarak Çevirimvar, hızlı çeviri ve kaliteli çeviri esaslarını aynı anda yürüterek ticari sicil kaydı çevirisini uzman tercümanlara emanet etmektedir. 7 gün 24 saat online tercüme hizmeti veren Çevirimvar, online sipariş alarak, müşterilerinin işini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Yeminli Çeviri: Ticari Sicil Kaydı

Ticari sicil kaydı tercümesi, tacir sıfatına sahip olmak isteyen kişi için kritik bir belgedir. Bu sebepten bu belgenin tercümesi dikkatle ve özenle yapılmalıdır. Tecrübeli uzman çevirmen kadrosu ile hizmet veren Çevirimvar, yeminli çeviri için de ekstra ücret talep etmeyip ticari sicil kaydı tercümesi için 7/24 çalışarak müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Siz de ticari sicil kaydı tercümesi için güvenilir çeviri adresi Çevirimvar’a hemen tıklayın anında fiyat alın.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Ticari Sicil Kaydı Tercümesi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek