Çeviri Bürosu

Çeviri Bürosu Arayışınız Burada Son Buluyor. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Türkiye’nin Çeviri Bürosu

Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak yeminli çeviri hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde, çeviriniz için çeviri bürosu aramak zorunda değilsiniz. Banka işlemleri için bile bankaya gitmeden işlem gerçekleştirebildiğimiz şu devirde Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük kentlerde olsanız bile çeviri bürosu arayışınız son buluyor. Çeviri bürosu olarak yeminli profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar, bir çeviri bürosu beklentilerinizin hepsine yanıt veriyor. Hangi şehirde olduğunuzun bir önemi olmaksızın, Türkiye’nin çeviri bürosu Çevirimvar olarak size her yerde hizmet sunuyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, bize bir tık uzaktasınız. Çeviri bürosu Çevirimvar, kalite kontrol aşamalarını tamamlayarak çevirinizin teslimatını gerçekleştiriyor. Çeviri bürosuna gitmeden uzman çevirmen kadromuzla profesyonel çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Çeviri Bürosu Hizmetinde Yeni Dönem

Çevirimvar profesyonel çeviri hizmeti sunan platforma sahip çeviri bürosu olarak hizmet vermektedir. Çeviri bürosu ayağınıza geliyor. Yeminli çeviri yaptırmak için çeviri bürosuna gitmek veya çeviri ofisi aramak artık mazide kaldı. Çeviri bürosu aramak yerine çeviri ofisi olan Çevirimvar’ı tercih ederek hizmet aldığınız firmayı çok daha yakından tanıma şansı elde edeceğiniz gibi, çeviri takip sistemimiz sayesinde çevirinizin hangi aşamada olduğunu dilediğiniz an görebilirsiniz.

Yenilikçi Yaklaşım: Online Çeviri Bürosu

Çevirimvar sizin için İngilizce çeviri bürosu, Almanca çeviri bürosu, Rusça çeviri bürosu veya Arapça çeviri bürosu olabilir. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak bir çeviri bürosundan veya çeviri merkezinden farklı olarak çeviri taleplerinizi karşılamak için 7/24 hizmet sağlıyoruz. Çevirimvar, özgeçmiş çevirisi, akademik çeviri, tıp çevirisi, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk çevirisi, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda profesyonel yeminli çeviri hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir çeviri ofisine veya çeviri bürosuna gitmeden çok daha hızlı çeviri deneyimine hazır mısınız? Sistemimiz sayesinde bir çeviri bürosuna gitmeden çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Aksine çevirilerinizi her zaman çok daha erken teslim etmeye özen gösteriyoruz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Çeviri Bürosu - Ortalama: 4.8 (Toplam 158 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek