Kimlik Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Kimlik Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Kimlik tercümesi yaptırabileceğiniz en doğru adres Çevirimvar, profesyonel çeviri hizmeti ile sözleşme tercümesi, diploma çevirisi, CV çevirisi, ikametgah çevirisi, doğum belgesi çevirisi, vize belgesi çevirisi, göçmen kimlik çevirisi gibi resmi ve hukuki evraklarınız için en güvenilir ve hızlı çeviri hizmetini sunmaktadır. Herhangi bir kamu veya özel kuruma başvururken, söz konusu ülke dilinde kimlik çevirisi talep edilebilir. Bu gibi durumlarda siz de kaliteli çeviri hizmeti almak için kimlik tercümesi söz konusu olduğunda Çevirimvar’a başvurun.

Kimlik Çevirisi Nedir?

güvenilir çeviri anlayışı ile ilerleyen Çevirimvar çeviri merkezi, dil çifti doğrultusunda ayrıntılı bir şekilde kimlik çevirisi işlemini tamamlarken aynı zamanda hedef dil ile kaynak dil arasındaki kültürel farklılık ve yasal gereklilikleri de göz önünde bulundurur. Revize etmeyi ihmal etmeden, kontrolleri tercümesi ve tekrar yaparak onaylı bir şekilde kimlik çevirisi belgenizi sizlere iletiriz. Kimlik tercümesi denildiğinde pasaport tercümesi hizmeti de sunan online tercüme bürosu, yeminli çeviri kapsamında belgelerinizi imzalı ve kaşeli teslim etmektedir.

Kimlik Tercümesi Hizmeti

Başka bir ülke yetkililerine kimliğinizi kanıtlamakta kullanabileceğiniz kimlik tercümesi gizlilik esasları gereğince, gizlilik prensipleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Kimlik tercümesi için yeminli çeviri sağlayan Çevirimvar tercüme bürosu, aynı zamanda ihtiyaç dahilinde hızlı çeviri hizmeti de sunar. Resmî kurumlarda kabul görecek olan kimlik tercümesi, verilen sürede sizlere teslim edilir. Çevirimvar sayesinde uygun fiyatların yanı sıra zamandan tasarruf etmiş olursunuz. İspanyolca çeviri, İngilizce çeviri, Rusça çeviri, İtalyanca çeviri ve daha birçok seçkin dünya dillerinde kimlik tercümesi hizmetini 7/24 sunmaktayız.

Kimlik Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek