Proje Çevirileriniz İçin Çevirimvar

Proje çevirisi denildiğinde ihtiyacınız olan hızlı çeviri hizmeti için, %100 müşteri memnuniyeti sunan tercüme bürosu Çevirimvar, size bir tık mesafede. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tercüme bürosu arayarak proje çevirisi için vakit kaybetmek yerine tercüme ofisimizi tek tuşla ziyaret edebilir ve projeniz için gerekli çeviri siparişinizi yeminli çeviri veya düz metin çevirisi olarak anında verebilirsiniz. Proje çevirisi demek yalnızca tercüme demek değil aynı zamanda hedef dilde metni, sektöre, firma ve pazar ihtiyaçları doğrultusunda yeniden yaratmak demektir. Proje çevirisi kapsamında şimdiye kadar birçok çeviri projesine imza atmış olan Çevirimvar özellikle ticari raporların yer aldığı kurumsal proje çevirileri, AB projeleri, yatırım projeleri, mühendislik projeleri, bilimsel projeler ve finansman projeleri gibi birçok alanda profesyonel çeviri hizmeti sunmanın ötesinde, çevirileriniz için kurumsal çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Projelerinizde Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmeti

Her proje çevirisinin kendine özgü terminolojisi, sektörel jargonu olduğunun bilincinde olarak projelerinizde çeviri tutarlılığı için sürekli aynı çevirmenle çalışılmakta, çevirileriniz kalite kontrol aşamasından geçirilerek son okuması yapılmaktadır. İngilizceden Türkçeye çeviri veya Almancadan Türkçeye çeviri hizmetinin yanı sıra proje çevirisi kapsamında Arapça, Rusça, Fransızca ve daha birçok dil çiftinde kaliteli çeviri hizmeti sunmaktayız. Proje çevirisi için size ve firmanıza özel proje asistanı sayesinde çeviri siparişiniz çok daha hızlı alınarak, çeviri teslimatı sistematik ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Proje çevirisi için anında fiyat teklifi alabilir, bize ulaşarak kurumsal müşteri danışmanımızla projenize yönelik çeviri paketleri avantajlarından faydalanabilirsiniz. Hangi formatta olursa olsun dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. Proje çevirisi titiz ve dikkatli bir şekilde uzman çevirmenler tarafından aslına ve formata uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli çeviri hizmeti sunan tercüme merkezi Çevirimvar sayesinde büyük projelerinizde birden çok çevirmenle, farklı dillerde aynı anda hizmet vererek teslimat süresini talebiniz doğrultusunda planlıyoruz. Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz çevirmen, Ankara, İstanbul veya İzmir olsun fark etmeksizin Türkiye’nin her yerinde tercüme platformumuz sayesinde yanınızda. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak acil proje çeviri taleplerinizi karşılamak için 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Kaliteli Proje Çevirisi Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Proje Kalite Kontrol Sonrası Teslimat
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek