Online Çeviri Hizmetleri

Uygun Fiyata Kaliteli Çeviri Hizmeti Almanın En Kolay Yolu. Online Tercüme Hizmeti İçin Anında Fiyat Teklifi Al.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Online Tercüme Bürosu

İnternet üzerinden profesyonel çeviri yaptırmak Çevirimvar sayesinde artık çok kolay. Çevirimvar’ın online çeviri hizmetleri sayesinde anında fiyat bilgisi ve teslimat tarihi öğrenerek internetten çeviri siparişi verebilir, uzman çevirmen kadromuzla sunduğumuz kaliteli ve zamanında teslim online çeviri hizmetinden faydalanabilirsiniz. Online çeviri ofisi olan Çevirimvar, internet üzerinden çeviri hizmeti sunarak profesyonel online çeviri hizmeti almanız için bulunduğunuz şehirde bir tercüme bürosuna gitmenize son veriyor. Online tercüme bürosu olarak tüm çeviri taleplerinizi dikkate alıyor, acil çeviri veya yeminli tercüme gibi özel ihtiyaçlarınıza da yanıt veriyoruz.

İnternet Üzerinden Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu

İnternet üzerinden online çeviri denildiğinde artık başvurmanız gereken tek adres Çevirimvar. Online çeviri demek sizin için hem zamandan tasarruf etmeniz hem de bütçenizi koruyarak kaliteli çeviri hizmeti almanız anlamına gelmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda Türkiye’nin neresinde olursanız olun, isterseniz İstanbul’dan, dilerseniz Adana’dan online tercüme büromuza ulaşmanız için bir tık yeterli. Size uygun paket avantajlarından faydalanabilir, çeviri takip sistemimiz sayesinde çevirinizi her dakika takip edebilirsiniz. Online çeviri hizmeti sunan Çevirimvar kurumsal ve bireysel müşterilerine sunmuş olduğu avantajların yanı sıra, %100 müşteri memnuniyetiyle tüm müşteri taleplerine bir saat içerisinde dönme sözü veriyor.

Online Profesyonel Çeviri Deneyimi

Online çeviri hizmetini tıp çevirisi, hukuk çevirisi, akademik çeviri, haber çevirisi gibi alanlar için talep edebileceğiniz gibi diploma çevirisi, transkript çevirisi veya rapor çevirisi gibi belge çevirileri için de online çeviri hizmetini kullanabilirsiniz. İngilizce ve Almanca dillerinde tercüme başta olmak üzere İspanyolca, Rusça ve Arapça gibi birçok dil çiftinde profesyonel online çeviri hizmetini 7/24 online tercüme bürosu olarak internet üzerinden sağlamaktayız. Siz de online tercüme bürosu Çevirimvar’ı deneyin, internet üzerinden online çeviri hizmeti ile tanışın.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık tezini, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Online Çeviri Hizmetleri Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek